Prijava

Da li ste ucestvovali,
da li to volite,
da li imate smijesne ispade u tucama,
da li ste gledali neku simpaticnu tucu,
jel bilo krvavih posljedica,
jel pickasto povuci noz ili pistolj u ulicnoj tuci,
naj pickastiji potez u tuci?

Sve moguce i nemoguce, izvol'te!

volim da drkam cigane koji rade za nadnicu, al pošto ima ja dajem kintu onda moraju da trpe lolololo

Eddie, opisi iskustva. Kako je izgledalo, koliko je trajalo, jesi bio janpi i to.

JA KOMADAM! ZABADAM MNOGO DOBRO! ŠIKLJA NA SVE STRANE!

JA JELEN!

mene ljuba cigan gurno sledja u 4tom, iscepo sam farke, bio je toliko debeo da mu nisam smeo ništa...

al sam zato zubatog iz razreda opako natakario...

nisam se niakd tukao posle osnovne, stvarno sam govno!

ŠIKLJA NA SVE STRANE!

To mogu da potvrdim.

Dajte neku pikanteriju, neki nos ili rebro slomljeno!

Ja sam se tukao pre mesec dana, udarili su mi samar i plakao sam kao picka i otisao sam kod mame.

Često bude nešto..malo.
I uvek budem pijan, tako da pola zaboravim. :)

StefanBičBožiji

Ja sam se tukao pre mesec dana, udarili su mi samar i plakao sam kao picka i otisao sam kod mame.

Ja ti verujem!

Kad si Kosticev dupli...

Ja ti verujem!

Ja sam mnogo nezan :) hihi Mene mama vodi na trening hehe

Kad si Kosticev dupli...

Pa šta i da jesam Kostićev dupli? On je do jaja lik.

Ja jednom u radnji kupovao salamu. 200 grama. Ispred mene lik hoće pljuge. Pijan. Maltretira prodavačicu da mu nije dala one koje je on tražio, te on hteo mali Marlboro, ona mu dala kratki, itd... Ja mu kažem da ne smara, nego da požuri i da ostavi ženu na miru. Kad završih, on čeka ispred dradže i pita kako ćemo da razrešimo nesporazum. Ja mu kažem da nesporazuma nema, da je bio neprijatan i to je to. On me razvali po faci, polomi mi nos i nagnječki jagodičnu kost. Ko me jebe kad sam glup - stajao sam mu okrenut bočno, a držao ranac na tom ramenu. Onda ga ja brutalno isprangijam, ali džaba - on meni na ziceru slomio nosinu. Što je najgore, kada sam se spremao da pređam na fazu gaženja po lobanji, moj ortak, koji je svo vreme bio tu, počne da nas razdvaja i odvuče me. Posle mi je pričao da je BG opasan grad i da je možda ta propalica imala nož. E boli me kurac i za nož. Više se ne družim sa tim "ortakom".

On je do jaja lik.

IStina, marno kulen bez fajte!

Zadnji put sam zakuco lika ispred kafića i tu je bio kraj, razlio se u vidu vode. To je bilo prije dvije godine. Od tad se nisam tuko na ul'cama.

A ranije je bilo svega....

E to Ox, cijenim tvoj post. Ja inace slabo reagujem na pocetku. Mene da je udario ja bih gledao jedo po minuta dok dodjem sebi sta se desilo. Ali nakon toga ne odgovaram za postupke. Imam taj odredjeni period dok me ne lupi adrenalin. Zato nikad nisam imao takve ispade jer ne odgovaram, dugo treba da me iznervira.

bice tu zanimljivih prica kako ste poceli
ox posto ne moze drugacije, + jarane :)

A ranije je bilo svega....

E to svega bi se culo ovdje :).

Jednom sam se u školi potukao zbog neke prozivke. Bila je to klasična makljaža bez pobednika. Više smo se rvali. Posle su moji pričali da sam ga satro, a njegovi da je on mene satro. Znate na šta mislim, gimnazijska tuča.