Prijava

Ja sam u ju-jitsi nekih 8 godina, i mogu ti reći da je parter na ulici isplativ jedino 1 na 1. Probaj jednom parter u malo većoj makljaži... Čisto da vidiš kako nečija noga završava na tvojoj glavi sa ciljem da je otkine.

Jednom sam odustao od bijenja. I bolje je.

Bilo ih dvojica, jedan veći, ogromni i jedan manji. Ja i pajdo nešto pričali ispred zgrade, gluvo doba noći. Taj ogromni lik se dođe kofrčit, sa njim i njegov manji pajdo, ovo ono, skide mi kačket sa glave, ja krenem da munem u galvu ovog velikog, mali me uhvati, pajdo tog manjeg draufne štosom a ova pička odmah za pas i štoljpi.
Moj dobri pajdo, budala kakva i jeste, krenu na njega, ja ga ufatim i kažem 'malo pretjerujemo, a?' i raziđemo se. Od tad ga nisam vidio. Jedva čekam da ga sretnem. Jedva.

Ok, skontali smo, niko do sad od nas nije dobio batine, sve smo tukli! MNOGO SMO JAKI! SVAKI DAN BI BILI JAKI!

Izgleda jedini ja bio bjen. Pu jesam pička.

Ja sam dobio preko usta....Napalo nas trojicu 20 grobara sa stanglama u Krusevcu,ortaka bacili na pod,peglali ga,drugog jurili,a ja se dohvatio sa nekim rmpalijom,nekako ga savio dole,i peglaj peglaj,i on onom stanglom kako je vitalo,opali me po sred usta,evo i sad imam oziljak jos uvek iznad usne...To je jedino kao vredno pomena,one tuce iz osnovne su sranje realno...

Pa ja sam detaljno opisao kako mi je slomljen nos. Kratkoročno, ja sam tukao lika, ali dugoročno - mene nos boli na svaku promenu vremena. Dakle, bio sam biven.

Probaj jednom parter u malo većoj makljaži..

Mislio sam na parter u ''kontrolisanim'' uslovima, kao lep način za oslobađanje od stresa. Parter u gužvi je besmislen i rizičan. Čak i poluge u stojećem položaju mogu biti nezgodne. Jednostavno, gađaš osetljivija mesta, krećeš se i držiš distancu, mada, nisi pička ako se u grupnoj tuči dohvatiš letve...bar ja tako mislim :) 1na1- bez pomagala!

Jebiga, zavisi kakva je ekipa. Al' kod nas su većinom ojebine koje nose noževe, teleskope i boksere tako da se preporučuje flaša kole, pepeljara i tako slična pomagala.

Ja jedino tučem pivo, ali jedan moj ortak je zato bio i ostao neiskorišćeni potencijal. Naime, u osnovnoj je bio pičkica. Svi su ga prozivali jer je bio štreber, cmizdrio je gore nego ovi emosi kad bi ga neko popreko pogledao, a onda mu je pukao film i krenuo je na kik-boks i rešio da više nikome ne dozvoli da mu pravi probleme, već da se mlati čim bi osetio da ga je neko ugrožavao. Sećam se da se tokom 2005. i 2006. godine, pošibao samo preda mnom čak šest puta i kad se sve sabere i oduzme, prošao je iz svih okršaja samo sa dve ogrebotine na glavi i uslovnom kaznom od godinu dana, jer je ispresavijao nekog nadrkanog matorca koji ga je posle tužio.
Onda me je razočarao. Umesto da ostvari svoj životni san, skupi pare i u neko skorije vreme ode u Holandiju da uči od najboljih K-1, što mi je pričao da je hteo da uradi, on je krenuo na faks i počeo da uči. I tako je učio, učio, nije trenirao, ispao iz forme, godine su prolazile, a vijetnamski sindrom ga je i dalje proganjao. Posle nekoliko godina, već pri kraju studija, neka grupa huligana ga je prozivala zbog jedne devojke sa kojom je tada bio i previše verujući u sebe je njihovog alfa-mužjaka, nekog bodibildera izazvao na fajt.
Borili su se dosta dugo, taj moj ortak se držao u početku dosta dobro, ali nedostatak kondicije i nekoliko mirnih godina u njegovom burnom životu su učinili svoje. U jednom trenutku je napravio početničku grešku i primio gadan udarac u glavu posle kog je završio u Urgentnom centru na neurohirurgiji. Sada je dobro, završio je faks, zaposlio se, ali ipak i dalje ponekad sanja svoj fajterski san o tome da će uspeti kao borac, ali bojim se da je njegovo vreme prošlo i da mu jedino predstoji da se seća vremena kada je bio strah i trepet za zajebane likove iz svog kraja.

Skočimiš
Jebiga, zavisi kakva je ekipa. Al' kod nas su većinom ojebine koje nose noževe, teleskope i boksere tako da se preporučuje flaša kole, pepeljara i tako slična pomagala.

Isti slucaj. Mada, ja sam u malo ozbiljnijem društvu, tako da retko imamo probleme. :)

Sranje je to veliko dva puta sam dobio u potiljak ni kriv ni duzan...

Ja sam se jednom posibao u avionu. Krenuo za tunis na letovanje,kad ono picketina vozi avion tako da mi se sok 2x prosuo.. Od onolikog neba on bas nasao po vetrovima da vozi..
I ja lepo ustanem,gurnem matoru stjuardesu u wc,uletim u kabinu,a tamo neki pilot ima 3ipo metra i u visinu i u sirinu. Skapiram ja zasto avion naginje i cima,al sad nema nazad.. I tako ti ga ja dovadim,pa levi aperkat nogom u kopilota,pa glavom u komande,avion ubrza,i mi od siline udarimo u soferku aviona i ispadnemo napolje..
Medjutim,uvatio ja debelog i ne pustam,lemam ga sve u 16.. Sta me boli kurac,ionako smo na 7000 metara,ima tu jos par minuta pada.. Lemam ti tako ja njega,i kad primetim da se priblizavam patosu,uzmem pocepam mu onu pickastu uniformu i uhvatim za po jedan rukav i tako napravim improvizovani padobran.. Snimim ja jedno ostrvce blizu,i reko sad cu da bucnem negde blizu da ne moram da plivam daleko.. Jos se namestim u bombu,da bude ludilo ko na bazenu.. Uletim u vodu,izazovem onaj cunami u indoneziji pre par godina (al koga bole kurac),doplivam do ostrva,a ono sicilija ladno.. I ja onako mokar lutam ne bih li se malo konsolidovao,nailazim na vilu,ona sija,tri tigra cuvaju ispred kapijte,majmuni se igraju izmedju 2 vatre..zveram ti ja,kad ono gajba od DONA licno.. Pozove me on da udjem,tu se tako namrkamo koksa,znaci umalo se nisam ugusio.. Covek ima ko brasna.. I posle par sati,dodjem ja k sebi,i skapiram da sam posao na letovanje.. Iscimam dona,a on mi carski,kao pravi ortak(sto sad i jeste),ustupi avioncic i pilota.. Spicimo mi do TUnisa,i stizemo taman pre JATovog leta.. Ljudi vriste,placu,ne veruju da je avion bez soferke i pilota uopste sleteo.. Ja odem do ribe (sa njom sam isao),zagrlim je i kazem "On ce meni da prosipa sok po havajskim lonama!?'..
Odemo u hotel,izbledjimo u tunisu 10 dana,prcali se do iznemoglosti.. Vratimo se u BG,ja nesto prehladjen,postalju me na snimanje za svaki slucaj,kad ono ja imam prelom butne kosti,i posle detaljnih analiza mi daju dijagnozu koja kaze da imam izliv fekalija u levi bubreg.. Ja poludim,okrenem DONA,i on okrene Hasima Tacija i Karlu del Ponte i poubija jedno 15ak ljudi na kosovu dok nismo nasli novo debelo crevo i bubreg.
Sad sam evo kul tip,najbolji ortak mi je don de sicilia,picke me obozavaju a pogotovo moja ,a onom debelom pilotu sam otisao na spomen i ostavio 144 ruze,po jednu za svaki kilogram koji je imao.. Eto to je moje iskustvo ulicne tuce..

biJo sam se i prebiVao a i bio sam biven...toliko.

http://vukajlija.com/forum/teme/23565?strana=3#post_1166121

Priča ti je do jaja, ali gde ti tu vidiš ulicu leba ti? :D

Pa otkud znam,i avion valjda ima neke svoje ulice,inace bi valjda zaobilazili one vetrove..

U stvari,kad bolje razmislim,pa mi smo se najvise peglali u vazduhu,znaci ovo je INTERGALAKTICKA pegla.. Haha,aj nek neko prejebe mene..

Nas nindzi se svi plase, nece niko da napada jer je u startu najeb'o... a imam i zastrasujuce veliki nos, ne daj Boze da nekog sasecem njime...

Bilo je fajtova do pre 7-8 godina, uglavnom vezanih za basket, fuzbal i slicno... Batine nikad nisam dobio, mada mi je jedan napravio duplu butinu, jeb'o mu ja pas mater... al' sam ja njega zato opegl'o vise puta u vugla i pocep'o mu majicu, ha! Inace sam mirotvorac, ulecem da rastavljam i poznate i nepoznate dok jednom ne najebem u guzvi.

Diskvalifikovan si zbog neodgovarajućeg ambijenta. PPromašena tema. Otvori sebi temu za intergalaktičkičtičkitkčtičke tuče.

Meni je bedak što me ne drma adrenalin kad se peglam. Ali to je i dobro. To je zbog treninga, trenirao sam 8 godina Aikido, majstor sam, i shao-linh kung-fu, veštinu borenja oružjem...
Sećam se kako sam popio batine jednom, bejaše to pre možda, recimo, godinu dana...
Nešto se zakačim sa nekim likom, i mi se dogovorimo kurac-palac da se na'vatamo i ponabadamo k'o ljudi. Nađemo se mi, i lik stoji u mestu, i ja krećem na njega, da ga navučem, i lik mene kolencetom u jaja. I tako TRI puta. I ja više ispizdim i krenem da ga šutnem u skoku u glavu, i izmakne se, i dočeka me na direkt u nos. Kako sam pao, tako je počeo da me gazi. Jebem li mu mamicu, kako me dočekivao na jaja, i dan danas boli kad se samo setim...

Nađemo se mi, i lik stoji u mestu, i ja krećem na njega, da ga navučem, i lik mene kolencetom u jaja. I tako TRI puta. I ja više ispizdim i krenem da ga šutnem u skoku u glavu, i izmakne se, i dočeka me na direkt u nos. Kako sam pao, tako je počeo da me gazi. Jebem li mu mamicu, kako me dočekivao na jaja, i dan danas boli kad se samo setim...

HaHaHaHa!!!

ček malo, mene kad šutnu jaja (bilo žemske bilo likovi) ja bre padnem od muke i bolova!
a tebe 3x! jel imaš ti jaja uopšte?

Makar sam opisao fijasko, bilo je slučajeva 'de sam tuk'o k'o sveti Ilija, al' rek'o ovo da podelim. Ovde sam baš lepo popio batine.