Prijava

Šta znam, gledam ponekad onu seriju "Kako sam upoznao vašu majku" pa mi palo na pamet.
Opišite upoznavanje sa vašom lepšom polovinom ili jačom polovinom ako je ima.
Ako je nema, opišite upoznavanje sa nekom vašom velikom ljubavlju.
Neke fine, zabavne priče. Mojne ono video je na ulici i oma pala na moj šarm. Ili na moju pesnicu.
Ako smatrate da je suviše intimno, a vi recite, pa da kažemo modovima da zaključavaju.

Упознам је на сајму књига. После трећег сусрета јој саспем у лице: УДАЈ СЕ ЗА МЕНЕ!
И ето, још мало нам је 6 месеци :)

a koju je knjigu kupila? šta je imala na sebi, kakav je bio dan?....pitaće te to za 10 godina...:)

bilo je to u pabu...ali se ispostavilo da nije žena mog života...
normalno kad tražim u pabovima i kafanama, a ne kao doktor na sajmu knjiga.

Buksno, nije ili jeste?

a jbg, ne mogu sada da znam ko je žena mog života, moram valjda prvo da me upropasti, sjebe imovinu i otme decu pa da bih mogao da tvrdim da je to ta!

pa daj neku veliku ljubav...

C,c,c,c samo muški postuju ovde!
Ehehehehehe ;))

si videla Goga...tužno...:))

zavisnik
Buksno, nije ili jeste?

pa nije, al zamal da se oženim...

EDIT. Ispravio sam prethodni post, moja greška, sad je jasnije

ja se ne zaljubljujem jbg, ja sam čisti seksualac, samo me jedno zanima od žene jbg

a koju je knjigu kupila? šta je imala na sebi, kakav je bio dan?....pitaće te to za 10 godina...:)

Она је купила Хесеа, а ја колекцију Алан Форда :))
Дан је био променљив, а она је носила плаву мајицу :)

ja se ne zaljubljujem jbg, ja sam čisti seksualac, samo me jedno zanima od žene jbg

Е, јебога ти, па мораш макар у ОНО да се заљубиш!

"Alan Fooord"!
E,za takvog bih se i ja udala! :)

ja sam ženu svog života upoznao na zemunskom keju...radio sam kod burazera u servisu bicikala, a ona terala bajs...svaki dan..i tako, nameštao joj neko zvonce, kočnice štelovao i pozovem je na piće..imala zelenu majcu i plavi šorc..oće..al kad je krenula da priča ja rek'o "ova mene zajebava"..ništa, popijemo piće, ćao-ćao i kažem sebi "u sine našao se neko i tebe da zezne"..nisam je video posle toga godinu dana, bio kraj sezone, septembar...vidim je sledeće godine i kažem joj "jebote sudbina, da se sretnemo posle godinu dana"..ona se nasmeje kaže "pa kad radiš i dalje tu"...i tako krenemo u neke priče, vidim nije glupa, fino izgleda, ne smeta joj što imam ćerku..

rodila mi troje..

VanGoga
"Alan Fooord"!
E,za takvog bih se i ja udala! :)

Клонираћу се, па се удај :)

Е, јебога ти, па мораш макар у ОНО да се заљубиш!

U pravu si, i to je žena :)

Ma ja glumim neku budalu a u stvari sam patetični ziljkoš

Sećam se, u 5tom osnovne, neka me je toliko morila da sam morao da je lupim pumpom od bajsa po glavudži kako bih skrenuo pažnju na sebe lololololo

Fala,doktore,ali meni je jedared dosta udadbe :)
Al' ne da ti je viteški čin.. :)))

e,ovako,nije bio čovek mog života,ali ljubav velika da.znali smo se od šestog razreda,drugar iz tetkine ulice,tad se on nešto raspitivao kod burazera,ja reko'-ma,gde onaj.družili se svi džumle i znali sto god.i četvrta srednje krenemo intenzivnije da se družimo,milion poruka sprdnji i kraj godine,upisala faks,milina,neće niko na more jbt.,a meni se ide dumrem.i njemu. i kao-ma,ko neće,ne mora,idemo mi,turska.i spanđasmo se,nikad bolje.nikad ljubomorne scene,gluposti,poverenje i ostalo,opstali šest godina,ali kao klinci se smuvali i istrošilo se sve,razišli se k'o ljudi.

Pobegla nam Lasta za Pazovu i cekali smo samo nas dvoje na stanici.
Namontirana cica buduci magistar,radi na fakultetu,na moje pitanje ides kod nekog?
Rekla je da ide u njivu da radi:) tu sam shvatio da sa njom nije bas sve u redu i da je moj broj :)