Prijava

У шаљивом разговору са једним модератором дођосмо на безвезну идеју да екранизујемо неке дефиниције и да те клипове качимо на форум да људи виде екранизацију тих дефиниција...

Идеја је једноставна, изабере се нека дефиниција, и онда се сними клип по њој...

Први филм би био на тему ове дефиниције....
http://vukajlija.com/okretanje-upaljaca-dok-se-ne-izravna-nivo-plina-u-oba-stupca

Деца би седела испред улаза зграде и дрндала би упаљаче као луди и окретали би да поравњају плин... и тако 10 минута, свађали би се ко је први и тако то...

Шта мислите о екранизацији дефиниција?

Toliko je glupo da podržavam maksimalno!

Slažem se s Džankijem, protiv.
Osim naravno, definicija sa eksplicitnim sadržajem.

Dobra ideja, nije baš lako za sprovesti u djelo, ali podržavam!

е кул кад сте се сложили отварам конкурс... значи можете све осим ове дефке коју сам ја изабрао... па ће бити неки Фест дефиниција :)

A ko ce da bude reziser?

Чеву, па било ко, отворио сам сад управо конкурс... значи ко год жели може да направи филм по некој дефиницији и онда нам да клип да погледамо... ето тако :)

Evo vam ova moja, jer ja nisam kompjuterski pismen da to odradim, ali mislim da bi za vas bilo mačji kašalj. :)
http://vukajlija.com/moze-al-iz-tvoje-ruke/247315

Јовичић

Dobra ideja, nije baš lako za sprovesti u djelo, ali podržavam!

S obzirom da je Kaizen vlasnik svih definicija na sajtu, mislim da bi vas sve redom mogao tužiti. Mislite o tome...

Mislim da vi nemate dovoljno mašte, ni rečitosti, ni teatralnosti da bi uopšte napisali definiciju na način na koji može da se ekranizuje.

Da nalozimo Pitera Dzeksona da nam odradi spektakularnu trilogiju "Moja Baba"?

Ili Bunjuela da odradi neki plagijat?

Ja sam više za ekranizaciju Krešimirovih definicija sa Šarliz Teron.

odlicna ideja. mogao bi da se dogovoris sa kaizenom (jer defke su ipak njegove, ne nase) da kontaktirate neku producentsku kucu da se to lepo snimi i emituje negde. moglo bi biti veoma zanimljivo i ukoliko je dobro snimljeno verujem da bi avala ili prva mogle biti zainteresovane, eventualno cak i rts, zavisi kakve veze imaju producenti. eventualno, mogla bih da vas spojim sa studentima produkcije sa fdu, oni uvek traze zanimljive projekte. a ako napravite dobar predlog projekta, mozda i neke ozbiljne filmadzije pitam da li bi bili zainteresovani za neku kratku formu...

Teška ziljavština! Podržavam!

lemaja
odlicna ideja. mogao bi da se dogovoris sa kaizenom (jer defke su ipak njegove, ne nase) da kontaktirate neku producentsku kucu da se to lepo snimi i emituje negde. moglo bi biti veoma zanimljivo i ukoliko je dobro snimljeno verujem da bi avala ili prva mogle biti zainteresovane, eventualno cak i rts, zavisi kakve veze imaju producenti.

Šta više reći? :)

Ma kakav RTS, reprizirali bi to do 3011. godine :)))
Bolje neki RAI uno ili CANAL +, mozda diskaveri, da sjebemo bizmis glupom americkom coperu i onim beskrajnim dokumentarcima o madafaken Hitleru i podvizima anglo-americkih armada od 19. veka naovamo :D:D:D

људи, који вам је ђаво лололо ово неће да прелази границе сајта, тако да оно, а и не верујем да би Кајзен тужио ако би му то донело популарност... Рецимо неко види клип на ком пише да је екранизација дефке са Вукајлије и баја дође да види и свиди му се! Маркетиг за џабе има и још да ме тужи, па добро децо немој се зајебавамо...

Хилда Суарез

Mislim da vi nemate dovoljno mašte, ni rečitosti, ni teatralnosti da bi uopšte napisali definiciju na način na koji može da se ekranizuje.

ЈТУ извини молим те о свемаштовити надчовеку!

U jeste, ja da ostavljam svoju mladost na sljaci, prosipam genijalnost za dz na voljenom mi artizanskom sajtu, a onda neka reziserska baraba pokupi kajmak semena moje genijalnosti - e, pa nece moci! Samo preko mene mrtvog :D