Prijava

Opet ja , misliš da ga ostavim na utorent ? I on će sam da se siduje ? Samo ga držim tu ? I kolko vremena ? I požuri molim te , dok se ne vrati

Ma jebo privatnike, ne skidam toliko da bih se opterecivao sa svim ovim pravilima.
Fala na infu Smare i Vetroviti.

Opet ja , misliš da ga ostavim na utorent ? I on će sam da se siduje ? Samo ga držim tu ? I kolko vremena ? I požuri molim te , dok se ne vrati

Па сидујеш, пратиш тамо ратио, нпр ако скинеш гигабајт, сидуј гигабајт или више, ти кад га оставиш да сидује, не осјетиш то...

А oće li sam da se siduje . Ja ga samo ostavim i dje će to da piše ? Samo ga ne mičem sa torenta?

Само га не мичи, а кад уђеш у програм за торенте, био то Вјуз или Ју торент имаћеш и ту опцију, да видиш што сидујеш :)

Meni piše na jedan da je seed 1.700 ovo ostalo ništa. i to pored torrenta

Momci , pravi šeka je , ne ovaj debil što ga zovem bratom. Neko link za normalni hot pursuit da provereno radi ?

Glej, ne mogu da ti dam 100% provereno jer nisam igrao igricu, ali pustio sam ti na PVT link koji mnogo ljudi hvali.

Питањце: иначе користим kat.ph за торенте (најпоузданија по мени страница). Сад нешто шалтам по другим страницама и наиђем на ово
http://www.torrentdownload.ws/search?q=prometheus
Тај филм чекам, на кик ес торентсу још нема двд рипа, а овде као стављен још прије два мјесеца и има малтене 50 000 сидера. Нигдје никаквих коментара да било ко потврди да ово ваља, па ме занима колико је страница поуздана?

Нема љеба од ове теме, ево већ други пост се игнорише а сигурно има неко да зна. Одо' на разноразна питања :)

Bitidžanki su ugasili . To je mene bio 1. Od sad sam na isohunt.

cika faco odes i vidis sve i komentare i ....http://isohunt.com/torrents/?ihq=Prometheus

Па ок тебра, ал' то је тотално друга страница. На једина два торента који имају пристојан број сидера и на којима пише да је двд рип, једноставно уђем и видим коментаре људи који су се већ зајебали.
Мене збуњује ово што сам ја окачио. Вјерујем да је фејк, али откуд онда толико сидера? Не може се баш толико људи зајебати. Или може, јер нема опције за коментаре па нема ко да каже?

neznam sta bih ti rekao,ali bez dobrih komentara ne skidam nista...

Faco fejk su ti torrenti. Nije još izašao DVD, tek za 2 meseca, a i R5 neće još mesec dana sigurno, ta stranica je loša. LAŽU!

Ima neko invajt za Iptorrents?

Dećko brate meni torent ide 1,5 megabajta down i 150 kilobajta up, tako da je meni seedovanje ko vama download.
Mogul ddobijem Iptorent invajt molim vas sidovaću, stvarno, ima da bude 1.1 laganica.

Actually to mi je prosečna brzina. Max je 1,6 down a upload 180. Jel mogu invite.

E'o nekropostujem... Prije par dana mi utulili IPTORRENTS nalog, a bio sam power user, mater im njihovu, ali se nisam kacio sigurno jedno 3 mjeseca, pa zato...
Ima li ko da mi sibne pozivnicu jopet? :)

EDIT: Vele da nema sanse da se vrati jer se kao automatski brise cijeli nalog i sve vezano za njega

Za ovo ti ide ban pa ti vidi...