Prijava

Nekima će se učiniti glupo pitanje, ali uistinu nisam sigurna, pa radije pitam.

Da li se i u Srbiji za zubno meso koristi izraz DESNI?

Htjedoh staviti jednu defku inspiriranu tv reklamom, koja se vrti u Hrvatskoj, ali nebih da, po tko zna koji put, ostanem neshvaćena zbog verbalnih barijera. Pogotovo kod mladih naraštaja Vukajlije :-D
Unaprijed hvala!

Izausno a iznadzubno rumeno mesište.

čekaj. reci mi molim te, iz kog razloga ti je bio problem da ovde postaviš pitanje?

edit: ili da, nedajbože, guglaš?

Tipkam s mobitela i strašno mi je nepregledno sve na forumu, pa nisam uopće uočila ovu opciju. Moj grijeh, moj preveliki grijeh i isprike zbog toga.
Dalje, kad guglam opet dobijem sve na hrv...a osim toga ovdje dobijem odgovor direktno involviranih.

Haha, očekivao sam te Samhaine :)

Da li se i u Srbiji za zubno meso

Zubno meso. Pa kaj ti sad pa to?

Искрено не знам шта је проблем писати и на "хрватском". Колко знам око 99.8% језика је исто.

Zubno meso

Kako kul izraz....ima da ga iskoristim jednom u rečenici:
"Alo bre, nemoj da me nerviraš da ti ne bi raskupusao zubno meso" lolololololololololo

"Alo bre, nemoj da me nerviraš da ti ne bi raskupusao zubno meso"

hahahahahhaha :D

Komadiću iz Hrvatske, piši desni... :)

zubno meso

лололоололололололололололо

Колко знам око 99.8% језика је исто.

Па да, само што рвати неће да прихвате чињеницу да су нам украли све речи. Па онда смишљају нове. А, и њихова писменост је далееееееко испод нашег нивоа. Одвратан језик.

Ma pišem ja hrvatski jer ne znam drugačije. :-D
Ovo sam pitala čisto zato što Hrvatski jezikoslovci seru s nekim novim izrazima koje ni Chuck nebi razumio!

Лемаја и ја сам хтео исто то, али ми било глупо. Има и горе у првом посту. То ме баш, баш, баш иритира..

Ok, problem rešen. tema LOCK. Ne bih da od sitnice ispadnu neli incidenti!