Prijava

ocu kazem, pogresan vam pristup. umesto sto se trudite da naucite i da radite nesto sto realno ne umete, bolje da nadjete nekog ko nesto stvarno ume dobro da radi i da se sa njim udruzite.

umesto sto drvite kurce da cete svi sutra da budete web dizajneri i photoshop eksperti, pogledajte malo po komsliku, mozda ima neka baba sto pravi neverovatno dobre goblene, ili neki lik koji je odlican programer ali nista ne radi povodom toga ili stolar koji samo popravlja, a ume vrlo dobro i nesto skroz novo da napravi i tako to...

Направите сајт на коме ће се људи надметати у прављењу креативног садржаја. Да бисте их мотивисали направите систем бодовања и ранг листе да се међусобно могу такмичити сакупљањем поена. Кад сајт достигне адекватну посећеност уведите рекламе и од њих ћете зарадити новац.

нубе средиш нам свима папире за еу? дидемо перемо клозете за три сома јевреја
Иако је нуб, мудро збори
Обично то иде тако, ил' умеш да направиш, ил' умеш да продаш, ретко оба.
Може се узме солидна кинта од интернет продаје, наручиш од кинеза за 5 евра срања која су овде бога оца, продајеш по некој пристојној цени; видиш шта све продају људи на лимунду, купинду за неке смешне паре типа 10-20 кинти, нпр. уџбенике, књиге, узмеш неку већу количину, уваљујеш ђеци по школама или у крајњем случају оним препродавцима, мада ту и није нека пара, ал' опет... Знам лика који већ две-три године уваљује ђеци књиге, пошто су, јелте, дебили да узму од старије генерације за пристојне паре, дође на крају године, откупи цео комплет за 500 кинти, прода за 2000, мало ли је, иде му до јаја, а није неко мудо овако, малтене још је клинац, прво мало по мало радио, а сад већ опасно ушао у штос. Јебига, не мош до пензије тако, ал' је супер да капне неки динар.
До јаја су и веб дизајни, ал' не можеш да млатиш паре ако ти је максимум умећа да ставиш пичку Вучићу уместо уста, да би се усеравао од пара, мораш будеш најбољи.
ЕДИТ: кое просеравање, откривање топле воде лол

Jedan čovek bez posla se prijavio na konkurs u kompaniji Microsoft za radno mesto - čistač toaleta.
Direktor za ljudske resurse ga je primio na razgovor i posle kratkog testa mu je rekao:
Primljeni ste. Ostavite mi vaš mejl - tako da vam mogu poslati ugovor i spisak svih vaših dužnosti.
On jadnik, zbunjen - odgovori da nema računar pa samim tim ni mejl.
Direktor mu je na to odgovorio:
Onda mi je žao, ako nemate mejl, virtuelno znači da ne postojite, tako da vas ja ne mogu primiti.
Očajan Shomy23 izađe iz sedišta firme, bez predstave šta bi mogao da radi sa samo 1000 dinara u džepu.
Odlučio je da se uputi prema supermarketu i tamo kupi gajbicu sa nekoliko kilograma jagoda.
Za kratko vreme - prodao je sve jagode na komad idući od vrata do vrata i do podne duplirao početni kapital.
Iznenađen i sa entuzijazmom ponovio je istu stvar 3 puta i vratio se kući sa 6000 dinara.
Brzo je shvatio da bi mu taj sistem omogućio da preživi pa ga je počeo primenjivati u kontinuitetu.
Radeći tako, svakodnevno je povećavao kapital. Za kratko vreme kupio je ručna kolica da bi povećao i obim posla...
...a kasnije ih je zamenio jednim kamiončićem.
Radeći tako u roku od 1 godine - postao je vlasnik male flote vlastitiih motornih vozila.
Za 5 godina postao je vlasnik jedne od najvećih mreža za distribuciju jagoda u Srbiji.
I tako, misleći na budućnost svoje porodice, odlučio je da osigura život.
Pozvao je brokera kako bi potpisao polisu osiguranja.
Broker ga je na kraju razgovora pitao za njegov mejl da bi mu poslao prospekt osiguranja.
Junak ove priče mu je odgovorio da nema mejl.
Broker je na to izjavio:
Baš čudno što nemate mejl, a uspeli ste da napravite imperiju. A zamislite samo gde biste bili - da ste ga imali.
Shomy23 se zamisli - pa odgovori:
U velikoj svetskoj kompaniji - čisteći toalete.

Врло поучна прича, хвала Шоми што си је поделио са нама. Имам мејл, саћу конкуришем за бабасеру. Пошто јагоде Шоми23?

шомидвајестри продаје јагодице бобице
шомидвајестри се бави трговином људима
зауставимо шомијадвајестри!!!
http://orig10.deviantart.net/120e/f/2007/305/5/9/strawberry_shortcake_by_bloodthirstyzompire.jpg

Hahahah Šomaro, odlična priča brt.

smeštaj zdrava hrana i vazduh + kinta u džep= gde to ima lebe mekani

Nije mi jasno zašto se mučite fizikalijama kad možemo da podržimo Šakića i svi ostvarimo dobit iz fotelje. Ja sam uplatio 50e u skladu sa novim kompAnzacionim planom i očekujem svakog trenutka zaradu. Biće vam žao ako se ne učlanite, Nebojša je jedan jako prijatan , iskren i pošten tip, treba mu verovati, ja sam mu poverovao. I prijatelj i poslovni saradnik. Sve naj naj!

ljudi moji, pocinjem ovo svoje izlaganje bez ikakve koristi za sebe od poriva koji je jaci od razuma i koristi a drhti mi tastatura od muke koja mi predstoji a sve sam ja i sudija i osudjeni i branilac na ovom sudjenju

danas je prijateljski mec Poljska-Srbija, kvota 2 na domacina. treba proveriti igra li lewandowski ali svejedno lupiti 100e na keca i uzeti 50e cisto.
ovakve sanse se nepropustaju ozbiljno vam govorim sad a ja se nadao samo da je 1,5 bila je oko 1,8-9 protiv ceha ono pre par meseca reko i 1,4 ije lose stavicu sitno a ono 2,02 u planetwinu gledam sad

preko neobuxa
zavisi kako kada baca zadatke
moze se kada je ok dan 5-10$ dnevno
kada je los dan po 2$ dnevno i toeto

to je zarada novca od kuce

Vidim da ste vrlo yadovoljni poslom od kuce korisnik Capoon. Mozete li mi reći kako to funkcioniše?

danas je prijateljski mec Poljska-Srbija, kvota 2 na domacina. treba proveriti igra li lewandowski ali svejedno lupiti 100e na keca i uzeti 50e cisto.

ovde mi nesto ne stima...

verovatno treba da vrati pedeset evra onome što mu je dao "dojavu", a očekuje i mi njemu da vratimo pedeset evra