Prijava

Protiv. Zamisli koliko bi vremena oduzelo da na svaku definiciju koju oceniš treba da staviš i komentar koji bi, verovatno, trebao da bude smislen.

кувајлија +

Protiv. Zamisli koliko bi vremena oduzelo da na svaku definiciju koju oceniš treba da staviš i komentar koji bi, verovatno, trebao da bude smislen.

+412
И успорило би сајт сигурно. Ионако је спор нешто у последње време.

hahahahaahaha protiv

E da Burzume, kuvajliji to ne bi bio problem, samo bi čovek cepao + :D

Da obrazložim i ovako se slabo ocenjuju još samo fali da mora da se komentariše bilo bi maksimalno 20 ocena na prosečnoj definiciji

Nije stos da komentarises 100 definicija devno, ja uvek ostavljam komentar.

Znači pročitao si 887 definicija ukupno?

Nije stos da komentarises 100 definicija devno, ja uvek ostavljam komentar.

Мени ниси ниједан лоллололо :P

Nisam te ni citao onda, uglavnom obrazlozim minus. Kad bi se komentarisalo ne bi bilo 1000 definicija dnevno i ljudi bi se i vise trudili. Ovako se sajt puni glupostima.

A ne mora onda svaka da se komentarise a ktitori ne moraju.

Nisam te ni citao onda, uglavnom obrazlozim minus. Kad bi se komentarisalo ne bi bilo 1000 definicija dnevno i ljudi bi se i vise trudili. Ovako se sajt puni glupostima.

Stvarno misliš da će to tako da funkcioniše?

A ne mora onda svaka da se komentarise a ktitori ne moraju.

Okej, sad sam sigurna da se šališ.
Ne razumem što je toliko bitno da li ti je neko dao plus ili minus na definiciju. Jaka stvar, nije se nekom svidela. Ne dobijaš dinar za svaki plus, pa da je od presudnog značaja.

dzankee

protiv, glupo je, komentar moze biti +,-, *, smajli, i opet si skoro bez komentara, a nekad me mryi da kometarisem bas sve gluposti, tako da ... protiv

Pa na pocetku moje vukajlijaske karjere je bilo vise komentarisanja i manje definicija doduse i manje clanova ali nekad sam dnevno citao po 20 odlicnih definicija. Sad nista, samo se stancuju,nekad se novim clanovima objasnjavalo sta su sezonske definicje sad ne znaju sto ih brisu, pomocu kritike ljudi postaju bolji.

Nekad bilo, sad se spominjalo. :) A i da pročitaš više od 20-30 definicija dnevno, koliko si ranije čitao, našao bi dosta kvalitetnih. Pokušaj. I dok to budeš radio, zamisli da na svaku moraš ostaviti komentar koji nije "+ / - / * "...

Cak ni ne razmatrate dobro ako hoces da sitnicarim svaki 10 minus moras da komentarises sa minimum 30 slova, sad reci i da ce neko da napise ----------------------------------------- ali lako je naci mane svakoji ideji.

Protiv. Zamisli koliko bi vremena oduzelo da na svaku definiciju koju oceniš treba da staviš i komentar koji bi, verovatno, trebao da bude smislen.

+1

ne zasluzuje svaka ocena obrazolozenje. zar kad dam minus na neko tesko sranje treba da svaki put napisem "ovo je tesko sranje. minus" ili kada mi je nesto samo simpa pa stavim plus, da napisem "ovo mi je simpa. plus" msm, da ostavis komentar na svaku defku koju ocenis? boooze petra...

Nadji mi 10 skorijih dobrih.

Naći ću ti i poslati, a ubuduće se ti potrudi da ih sam nađeš. Čitaj malo više, i rešen problem.

Apsolutno za, ionako mi +/-/* jedini nisu izlizani na tastaturi, pa taman da izjednačim nijansu. :)

Šalim se protiv. Jer realno dođe mi period kad pročitam 30 strana definicija ili čak i više. Bilo bi zamorno kad bih imao obavezu da komentarišem.