Prijava

Ovo predlažem iz razloga što ima stvarno brdo definicija koje su nekvalitetne i spam,tako da sada kada bi definicija imala nekoliko predloga za brisanje ,bila bi automatski obrisana...šta kažete na to?

Подржавам предлог, али је безвезе да буде аутоматски. Онда би гомила мојих сувих генијалности отишла на гробље, а све због неких тамо религиозних фанатика.

Да бре људи, да има то онда би Пајица давно био мортус :Д
Ако је предлог и за псотере :)
http://vukajlija.com/var/products/posters/201004/8488/moj-izbor-gibson-les-.jpg?1301801288

za dugme, ali da modovi odluče koja zaista treba ići na groblje, a oni koji je zloupotrijebe da popiju ban i to duži, jer kratki banovi više nemaju efekta...

Za. Džimi a što da ne ionako su sranje i previše trolovski. Kose se sa pravilima sajta.

Protiv. Iako ima dobrih strana može doći do zloupotrebe zbog nekih hejtera koji ne umeju da definišu pa misle da bolje to niko ne radi.

Za. Džimi a što da ne ionako su sranje i previše trolovski. Kose se sa pravilima sajta.

Тебра, моје дефиниције су уметност (изузев комерцијалних које сам писао у тренуцима растројства). Ко то не схвата, није одмакао од Беле лађе и сличних покушаја.

Тебра, моје дефиниције су уметност (изузев комерцијалних које сам писао у тренуцима растројства). Ко то не схвата, није одмакао од Беле лађе и сличних покушаја.

Umetnost kažeš. Daj Džimi (da ne kažem nešto, danas je crveno slovo)! Elem, ja pravim defke za svoju dušu a i da budu prilagodljive sajtu i smatram da su delimično ok. Možda ne shvatam tvoju "umetnost" ali generalno gledano, tvoje defke se sranje izuzev nekih koje su ok. Trebalo bi još malo da poradiš na umetnosti, tj. da pišeš knjige.

tvoje defke se sranje izuzev nekih koje su ok

Храбро с твоје стране. Ја мислим да си ти од мојих триста и кусур дефиниција прочитао максимум 15, и то оних најисфуранијих, на које се пали маса. А чим се пали маса, значи да су шит. Разумљиво је онда да тврдиш да су срање, и ја бих слично тврдио да сам само њих прочитао. То би било као кад бих ја за твоје дефиниције тврдио да су говно, јер је говно ова једна коју сам ти запамтио. Не могу да судим на основу те једне, капираш? ;)

Одох да се подсетим својих добрих дефиниција и уживам мало читајући их, све уз руски квас и будимску кобасицу.

онда би Пајица давно био мортус

Па, Паја и јесте мортус, кад боље размислиш. :) Хахахахах!

A da li ima opcija da sami obrisemo svoje definicije,zbog kojih nas je sada blam ?

Одох да се подсетим својих добрих дефиниција и уживам мало читајући их, све уз руски квас и будимску кобасицу.

Odakle ti ruski kvas? Je li очаковский?

Odakle ti ruski kvas? Je li очаковский?

БиП-ов.

http://www.kupinanetu.rs/images/uploads/normal/bip/bip_kvas_russky_033_n.jpg

Не знам да иједан други има да се купи у Србији. Ако има, јављајте где!
У сваком случају, таманим га у последње време као нездрав.

Znači postao popularan kvas i Srbiji?
Ne znam da li ima neki drugi, ali ja imam odličan recept i iskustvo u pravljenju domaćeg kvasa :)

Da ne spemujem , za predlog sam , samo je mnogo puta predlagano...

I kad ste počeli priču o Paji...igram sa sinom Ringe Ringe Raja, pa ne znam je li Paja poneo ili pojeo jaja, ako neko zna, voleo bih da mi kaže...Hvala!

Ne znam da li ima neki drugi, ali ja imam odličan recept i iskustvo u pravljenju domaćeg kvasa :)

Супер, сад знам кога да контактирам ако се будем једном одлучио на тај подухват. :)

pa ne znam je li Paja poneo ili pojeo jaja, ako neko zna, voleo bih da mi kaže...Hvala!

Poneo valjda

Oпција није укинута из зајебанције. Разлог за то је постојао, а ако ниси додао ништа паметно у овом предлогу, не знам који си курац отварао тему. Можемо сви бити за, ал' курац од тога.