Prijava

Iz Švedske, 400 eura
Dok je u Bijeljini kod mene isti laptop, lenovo g510 720 eura

Uzeh Asus RT-N10e ruter i nešto nije kako treba.
Ovo je demo verzija kako bi softver trebalo da izgleda
http://wisp.pl/al/demo/RT-N10E/home.htm

a ovako je kod mene
http://www.dodaj.rs/f/1V/2S/4Jrd5SbT/capture.png

I nemrem ništa uradim. Sve opcije fale. I ovo gdje je open system kao može se namjestiti šifra i sl, al i tu fali opcija i dugmića i koječega te ne može ništa sačuvati. Firmver ne mogu apdejtovati jer, kao što se vidi, sa lijeve strane nema baš baš ništa.

Da ga vrćam nazad il ima neke pomoći?

Jebote dali ti ruter kojem pola sofrvera radi.
Vrci.

Mislim radi on kako treba, jedino što ne mogu da namjestim šifru, a nemam neki super brz net pa da mi ga još i otimaju...

A jebiga sele to ko kada bi uzela usisivac koji ne usisava, radi on al nece usisa lololo

Mozda i ne moras da vrces ako je do jaja, odi onda vidi da li imaju drugi softver ili nssto ds znadu ljudi.

Znaju kurac. Kažem ja da ni firmver nisam mogla apdejtovati jer ne mogu doći do opcije a on meni kaže pa ti si upućenija u to nego ja. Idukurac. Rekla sam im da ću odnjeti sutra pa nek vide šta će. Al ako neko ima neki savjet nek viče. Probala sam preko više brovsera i u svakom je isto.

PA KAKO RADI TU ONDA AKO SI TI UPUCENIJA.
Vrni jebesga.

Sele, đe si uzela ruter? Ni ja ovaj model kod komšinice nisam znao uštimati, pa je došao neki lik, radi u mtelu i napatio se ko isus dok je odradio sve kako treba, što kaže Sale, vrati.

Kod pekare Manja u Boriku. Nije to problem uštimati, imaš upustvo i sve fino ide, samo ne mogu šifru mećati jer je izgleda softver u kurcu. Vidiš gore print kakav je kod mene, a na linku je kako bi trebao biti.

Probaj sa drugim brauzerom da pristupiš podešavanjima rutera i probaj da ga mu uradiš hard reset.

Meni je pomoglo resetovanje rutera da postavim novu sifru, nije nikako moglo drugacije, nazoves m tel i oni ti objasne kako to ide... Moras naci reset na ruteru.

Eto i Nash isto napisao, nisam vidjela.

Verovatno pozadi imaš dugmence koje možeš jedino čačkalicom pritisnuti. Drži ga 5-10sec (ili dok ne zasvetle sve diode) i resetovan je.

Original

Nash Bridges
Probaj sa drugim brauzerom da pristupiš podešavanjima rutera i probaj da ga mu uradiš hard reset.

Plagijat, samo malo preformulisano.

Leteći medvjedić
Meni je pomoglo resetovanje rutera da postavim novu sifru, nije nikako moglo drugacije, nazoves m tel i oni ti objasne kako to ide... Moras naci reset na ruteru.

Eto i Nash isto napisao, nisam vidjela.

Naravno da nisi.

Probaj sa drugim brauzerom da pristupiš podešavanjima rutera i probaj da ga mu uradiš hard reset.

selenijum
Probala sam preko više brovsera i u svakom je isto.

probaj da ga mu uradiš hard reset.

I to radih, ni to ne pomože bože.

Moraćeš ipak da ga menjaš najverovatnije, ovaj lik (isto neki naš) je imao sličan issue: http://www.computerhope.com/forum/index.php?topic=143920.0

Vrati onda govno i traži pare nazad. Imaš fiskalni račun valjda.
Ko im jebe mater. Ako ti kažu da je nemoguće da ne znaš onda traži od njih da ti pokažu a ako ne znaju onda ih pitaj kako to da onda znaju da je 100% ispravan.

Definitivno probaj drugi browser ili jos bolje drugi komp, mozda ti neki trojo pojo pola browsera, znam da cesce kukas po ovoj temi nego bilo ko drugi :P

Šta ću kad me sve neki belaji savatavaju. Međed kletva.

Daj neka Faca napiše neki mrežopomilujevšči psalm ili kako se već zove ovde na forum, rifrešuj stranu, pa kad prođe kroza ruter, možda proradi :P
Neko rimout osveštanje, haj-tek obred