Prijava

Naš'o ga! Fala, Džeri!

Помоћ потребна веома брзо:
Ортак често путује и ускоро ће му требати лаптоп да може брже да позавршава послове успут. Његов једини услов је да има добар кулер (односно, да не цркне 2 минута рада) и да има фиксну камеру за скајп. Не мора да буде нов и свакако не јако скуп. Неки предлог?

Lenovo ми иначе делује као поуздан избор

Ovaj ti je oko 300 €. Vidio sam kako radi, ne bih preporučio model samo onako na lijepe oči. Odoh sad na poso, bebe me zovu.

Ако неко оће машину, пажен мажен није много прешо

-Процесор: AMD Phenom x3 720 Black Edition 2.8 GHz - откључано 4 језгро, ради перфектно
-Графичка картица: Sapphire Radeon HD7770 1GHz OC Edition - у гаранцији још месец дана
-Напајање: LC Power 600W LC600H - сервисирано, у гаранцији још 15 месеци
-Матична плоча: Gigabyte MA770-UD3P
-РАМ меморија: Transcend 4GB (2x2GB) DDR3 1033MHz
-Хард диск: WD Caviar Blue 320GB WD3200AAKS
-Samsung DVD/RW
-Кућиште: Thermaltake Wing RS

Цена 260 евра. Може блага корекција цене за људе са Вуке. Ако сте из БГ доносим на кућну адресу ако нисте шаљем куририма

Interesuje me jel moguće povaditi podatke sa hard diska koji ima preko 200 bad sektora, 25% helfa čega već, stanje mnogo loše, plavi ekran UNMOUNTABLE BOOT VOLUME pri paljenju... Crnjak

Imam kameru na laptopu Dell inspirion 17 3721 ali ne znam kako da je jebeno upalim, trazio sam na netu i kaze mi da skinem neki program ali naravno taj link je obrisan ubrzo posle toga da idem na run pa devmgmt.msc pa da idem da proveri hardvere ali i tu nisam imao uspeha i polse mi pise da idem fn + ikonica na tastaturi za kameru ali takva ikonica ne postoji

http://www.super-laptop-accessories.com/ebay/Dell5721KB.jpg

Nikad nisam vidio laptop sa posebnim dugmetom za web-kameru. Ona se pali samo preko softvera koji koristiš. Dakle, idi na forume proizvođača softvera (skajp ili uz šta već koristiš kameru). Pozdrav.

Skineš Cyberlink youcam.

Kako da izvadim tastaturu na lap topu?
Upala mi neka mrvica pa malo malo se zaglavi ispod neke tipke pa ta tipka ne radi dok malo ne nakrenem lap top :D

Uglavnom skidanjem gornje plastike, ali to je veoma zeznut proces jer ako je isiluješ može da pukne. Uzmi spajalicu prodžaraj je. Bolje ćeš proći.

Koje je marke i koji je model laptopa? Kod Samsunga npr. moraš celog da ga rastaviš da bi to očistio.

Hvala ali odustao sam mnogo se puckanja cuje, a i po slici vidim da opet nmg da dodjem ispod tipki....

Kad ti već upadaju mrvice od hrane, izvadi ih čačkalicom, po mogućnosti nekorištenom.

Evo ti rješenje za Hrom:
ukucaj chrome://flags>enter>u opcijama nađi Disable DirectWrite i klikni na enable. Moraš restartovati hrom nakon toga, meni je uspjelo.