Prijava

imam neki problem sa mocila brauzerom. juce sam skidao program za crtanje preko neta i kad sam ga skinuo, zatvorio sam mocilu. posle kad sam hteo da je upalim nije reagovala, i nece ni dalje. klikcem ko lud, verovatno vise i od okana sto zaradjuje od kuce al nishta. program je inkscape, koristo sam ga i ranije i nije bilo problema sa mocilom. ima li neko predstavu o mogucem uzroku ovog problema?

probaj ctrl alt delete u task manageru pogledaj processes, verovatno ti je ostala mocila upaljena pa je tamo ugasiš i probash ponovo.

Da li si restartovao racunar otada?
Ukini iz task managera Mozilu - verovatno je jos medju aktivnim procesima, ako nisi restartovao komp, pa probaj ponovo.
Ne vidim sto bi inkskejp skembo mocilu o_O

EDIT: fakju kapun :))

mora to brže lololo

jesam, restartovao sam komp od tada... sad sam ishao u task menadzer i endovao proces mocile i opet nece. plashim se da je neshto blokira, tj da sam skinuo neshto zajedno sa inkom... pisalo je neshto kao ersoft il neshto slichno. pritiskam na mocilu al ne reaguje

mozhda morash da pritiskash jache

ne trudish se dovoljno

kolko ubija ugodjaj krstarenja ovaj eksplorer loooool

Mislim da trebaš da razmisliš o novom kompjuteru, sa više rama.
Uvek to predlažem neprijatelju kada ne može da me pobedi u nekoj igrici.

Onda krenu ona previranja tipa: Majmune, imam 8gb rama procesor sa 4 jezgra....

Tibore, deinstaliraj inkscape i mozilu, restartuj mašinu, pa ponovo instaliraj oboje.

ne mogu caro da kupujem sad novi komp tek sam kupio novi sat od PET BARA

Ili razmisli o novom windowsu.
Win 7 je odlichan, i ne zahtewa mnogo rama poshto widim da imash slabu machinu

celtice deinstalirao sam mozzilu pa je instalirao i ponovo nece, ink nisam al imao sam ga i ranije i nije pravio problema.

E pa moguce da je inkscape povukao neki adware. Odakle si ga skinuo?

mashina mi je trulex

kaunte najgore je stho se ni sam ne secam... izboricu se nekako, hvala na trudu

Сад ме звали из сервиса, кажу није ми цркло само осветљење тј. неонка на монитору лаптопа него да мора да се мења лцд панел, а то ће да ме кошта око 130 јевреја. Могу ли негде јефтиније да нађем то срање, модел је msi cx600?

Једино да нађеш неки МСИ цх600 који је црко, и који можеш да пазариш за ситне паре и да канибализујеш екран, иначе нов екран за тај лаптоп кошта негде ооко 130-160 евра

Сад гледам да нађем полован до 50 јура. Нашао неки али је ЛЕД, не знам да ли може на мој иако пише да је компатибилан, мислим да није исти порт на матичној.

Jebaču, sad to popravi i počni da štediš za novi laptop (riječ "novi" ne shvataj bukvalno). I bježi od Tošibe, Acera i MSI-ja.