Prijava

tako je i Bač čistio pa mu eno komp crko :D

mislim ako je skup laptop, ne stedi pare za servis

ako je neka kanta, eksperimentisi sta znam

ma jok, čistim ja laptop na dve-tri nedelje, nisam toliko neuk

mislio sam više da mi preporučite šta da mažem pošto se termalna pasta sasuši brzo i posle kurac

pa onda kuler uzmi, on je za to najbolji

Ma brate, termalna pasta je pola hlađenja, idi kupi neku svežu za 200 dinara i namaži po instrukcijama s neta. Možda je loše mažeš, ja se iznenadio kad sam čitao za svoj laptop, treba da se namaže celom površinom procesora, ne samo po sredini da se ostavi zrno pirinča.

uzmi onu ARTIC SILVER, imam je ja jebeee

Сад сам узео лаптоп из сервиса, рекли ми педери у суботу да мора да се мења екран. Ја га укључим кад он и даље има слику и узмем онај инвертер само да пробам да ли су добро убодени каблићи. Како сам ишчупао онај са леве стране и кренуо да вратим назад почне да трепери екран тако да сам 99% сигуран да је инвертер отишо у курац, неонка и екран раде. Нашао сам код другара инвертер, има исти лаптоп само што је продао већину делова кад је купио нови рачунар. Нису ми јасни ови дебили, да ли су они уопште и укључивали говно јебем им матер…

Нисам га померао годину дана буквално, није могло да се одлеми ништа ни да се ишчупа.

A ovaj drugi dio priče se donekle poklopio :)

сјебан је инвертер сигуран сам, у сваком случају пробаћу за који дан кад ми донесе овај друг а за то време ћу да рњам неки стари црт монитор од пре 10 година боли ме курац

Ma brate, termalna pasta je pola hlađenja, idi kupi neku svežu za 200 dinara i namaži po instrukcijama s neta. Možda je loše mažeš, ja se iznenadio kad sam čitao za svoj laptop, treba da se namaže celom površinom procesora, ne samo po sredini da se ostavi zrno pirinča.

Tako će i da bude. Bitno mi je da se sam laptop manje greje, procesor ionako može da podnosi jače temperature.

je l ima neki program za pojacavanje zvuka pesme?

Pojačavanje nosi sa sobom breme kompresije i klipinga, pažljiv budi vrlo.

Al kad čujem nekoga da kaže Auda-Siti, nervira me skoro ko Fejs-Buk

a kurac, ne moze, sjebe pesmu uvek
a i nemam zivaca da se jebem

Pa to stavljanje paste ,,zrno graska" je go kurac.Ja par puta menjao proc. na starom kompu i zezao se sa nekim ludjim hladnjacima itd i uvek pastu stavljao celom povrsinom tanak sloj.Nikad problema nisam imao.

Netbuk počeo da se samouključuje. Podešavah mnoga podešavanja tipa turanja na hibernejt ili slip ilisvašta nešto, ama jok. Neće pa neće. Oli se isključi do kraja (stat->šat daun) tako se samouključi. Isto j i kad ga preklopim (hib. mod). Bile su ove grmljavine i čuda tako da kontam da je neki kratak spoj

Al kad čujem nekoga da kaže Auda-Siti, nervira me skoro ko Fejs-Buk

A sta bi ti batice, da mu preporucim matlab, ili audition. Mislim, moze, ali koji ce mu kurac kad hoce samo da digne levele, a to moze i u audasitiju.