Prijava

kolka glupost ova nalepnica na kucistu krv ti jebem. znaci ne smem da otvorim svoje sopstveno kuciste iako sam jebeni inzenjer informatike a ves masini mogu da napunim bubanj spermom i niko rec nece da mi kaze.

Treba mi pomoc.
Treba u ekselu da napravim tabelicu koja ce kada joj zadam vrednost sume ispisati sledece:
U prvo polje broj, u drugo duplo veci, u trece 3 puta veci od drugog i u cevrto 3 puta vece od treceg.
http://i.imgur.com/wXRPFLu.png

puknes broj u polje i zapamtis koje je polje (gornja prva linija ti je oznaceno A, B, C, ...; vertikalna je po brojevima), neka bude A3.
u polje ispod (koje je, primetices, A4) umesto vrednosti napises

=A3 puta 2

, u sledece

=A4 puta 2

i tako redom
nisi glup ckode, dopuni do kraja

da, to je ako ja zadajem brojeve. To znam. Ali treba to da mi uradi sam, ako ja njemu dam sumu brojeva.

pa suma ti je X+2X+3(2X)+3(3(2X))=27X, pa ti je A3=suma/27

Jebem ti seme, papete, još se jebeš s ovim, šta je falilo starom dobrom fibonačiju

Radjarde, sljaka fibonaci super :)

Ovo je nesto drugo.

Reko ti je lepo Salmonel, staviš suma/27 u jedno polje, u drugo 2suma/27 (ili 2polje-iznad) itd. Nači, kad uneseš suma, to će da ti odradi gore u pojima.

Uradio sam, hvala Salmoneletu

Pozdrav za Salmonela i sestru mu Salmonelu.

Fala brate zadovoljstvo mi je saradjivati sa vama, malo da vratim zemlji koja me je skolovala, pozdrav iz Ontario, Canada, jedem kavijar i curi mi ulje niz bradu poz

janpi

kolka glupost ova nalepnica na kucistu krv ti jebem. znaci ne smem da otvorim svoje sopstveno kuciste iako sam jebeni inzenjer informatike a ves masini mogu da napunim bubanj spermom i niko rec nece da mi kaze

Analogija ti nije baš na mestu, tj. bila bi ako bi spermom punio CD-ROM npr.
Elem, ne možeš da imaš garanciju, a da možeš da petljaš po kućištu, sjebavaš kontakte, prenosiš statički elektricitet i feniraš elektrolite, ne ide. Zamisli da si ti prodavac, tj. serviser, ne bi to poželeo. Boli njih da li si mašinbravar ili inženjer informatike.

Jeste zajebano ako dokupiš memoriju ili nešto, pa nosiš kod njih da ti ugrade, što je trivijalno, a naplate, ali jbg.

VELIKI POZDRAV ZA ONTARIO, KANADA NIJE NI OVDE TAKO LOSE ISTINA JE NEMA SE BAS PARA ALI BAREM SE NE RADI XEXE TAKO I MOJ KOMSIJA KAZE KAD DODJE IZ NEMACKE NA LETO DA OBIDJE RODITELJE KAZE MNOGO SE BAS RADI TAMO U NEMACKOJ ALI SE NA NEKI NACIN I IMA AKO TI JE ZELJA DA IMAS MATERIJALNO KAZE SRCE GA BOLI KAD CUJE KAKO NJEGOVA DECA PRICAJU NEMACKI NE ZNAJU SRPSKI POZ

E STO NAS ZAVADISE KAKO JE BILO NICE DJE BI DANAS YUGA BILA OVDE RADIS KUCA POSO AL NEMA TE DUSE I LUXURY U LAZINESS KAD GRANNY POZOVE NA KAFU I USTIPKE TEZAK JETO DINAR SVE ODE NA MORTGAGE POZDRAV PAPETU IZ OSTIN TEKSAS OD ME I MOJE FAMILY

imam pun kurac nekih procesa, ne znam šta su
imghttp://www.dodaj.rs/f/D/v/4LA5VDnN/1/untitled.png/img
i isto tako nekih gluposti instaliranih
imghttp://www.dodaj.rs/f/1h/ms/4oUHXANg/untitled1.png/img

pa ako se neko razume u kompjutere što se kaže, da mi kobjasni šta ne smem da diram a šta slobodno da brišem

konačno ubacio slike kako valja

Od tih procesa što imaš, ništa nije strašno nebitno, sve ti je što bi se reklo normalno, ništa suvišno da je uključeno. I ovi programi što imaš instalirano, ništa posebno, standardni programi koje svako većinom ima, nemoj se uzbuđivati, oće bolest na sikeraciju.

Obriši PES i Football Manager, ostalo mi se sviđa.