Prijava

lorde zero jeste mi na mestu jer sam u istoj nedelji kupio ves masinu i komp. ves masini u principu mogu da radim sta hocu sad i da imam garanciju. no nije ni bitno.

poenta je sto sam uzeo komp bez optickog uredjaja (ustedeo 2.5k dinara) sto i nije neka velika cifra pod uslovom da imas te pare. ako ih nemas onda je ogromna. elem prvi problem i jedini problem je bio da instaliram operativni sistem. imam eksterni citac diskova koji je nasao pogodan trenutak da otkaze poslusnost pa sam morao da butujem os sa usb. nije komplikovano, poskidas programcice za pretvaranje u iso file i butovanje i pratis uputstva.

u glavnom sada imam operativni sistem na flesu od 4 giga, sluzi mi samo za to, pogodan kada nekome zatreba o.s bez jebanja sa losim optickim uredjajem ili izgrebanim diskovima. fora je samo sto instaliranje traje 20 min, daj boze da stignem 2 piva da popijem

Oukej, lenovo g510
Imam jedan audio džek, al' ne i slušalice sa mikrofonom, elem kada ubacim slušalice u taj avdijo džek otkaže built in majkrofoun. Instaliram realtek drajver pa ću pokušati preko njega da popravim jer on ima malo preciznija podešavanja. Win 8.1
Ako ima neko iskustva, heeeeeelp

EDIT!?
RIŠIO SAM PROBLEM

je l' moze neko da mi pomogne da nadjem xbox 360 wireless receiver za win?

EDIT!?
RIŠIO SAM PROBLEM

PA kako, jeboteleb, napiši da znaju i drugi.

Da li se neko razume u internet/ facebook reklame? Zanima me, recimo, ja platim 10 dolara mi iskace neka reklama, da li mi se svakim kliktom skida odredjeni deo kesa, Recimo uzme neko, i sedi i samo klikce na moju reklamu, 10 puta u 2 sekunde, da li mi se svih 10 puta skida, ili je fazon nekako to ograniceno, da mora da bude junik klik ili tako nesto?

Nadam se da nisam previse konfuzno ovo postavio. :D

kolko bi kostao komp koji bi mogao da cera vecinu igrica na rekomended/haj rezoluciji

Hitno mi treba neki program uspešan za sečenje video snimka. Tipa da ga isečem od 00:38 do 00:50.

Mozes sa you tube downloader-om

video cutter krajslere

Ne radi mi tačped na fejsbuku sumnjam da se skart kablić opet otkačio, postoji li mogućnost da softverskim putem proverim to.
Nout: nije isključen ručno nikakvom kombinacijom tastera proverio sam već

i da seka, za vecinu igrica na high ti treba graficka od jedno 40 000

Узми половну графичку из огласа за 150, радиће све фул. Ја сада у компу имам асусову 7970 картицу, звијер је

Zna li iko koja verzija skajpa može da radi na xp-u koji nije sp3?
Instalirao neki 5-nešto, napravio nalog i kaže nešto u fazonu 'cannot connect'.

Kucaj filehippo.com imas starije verzije skajpa brda, nadji sam

Zna li iko koja verzija skajpa može da radi na xp-u koji nije sp3?

Ja skino update za sp3 i proradio!

Da, mere i to. Radijacija je davao neki link gde sam prebacuje na 3 posle moš šta oces

Jel ima ovde neki fotograf, ili neko ko zna nekog profesionalnog fotografa, jer mi treba par saveta oko objektiva za moj aparat.

Lepi
Obozavalac fanova ti je pro
Njega pituj

ко је он?
ЕДИТ: Нашао сам. Фалави