Prijava

Ima studio neki sa ortakom.
Pa valjda se razume u to.

Добри ИТ гномови, треба ми ваша помоћ. Зашто се мој сајт, тачније сајт мога брата, али рецимо да је мој за ове потребе, не појављује када се укуца његово име на гуглу? Oво је адреса сајта http://vtubic.wix.com/vladimirtubic , а не појави се чак ни на првој страни када се на гуглу упише Владимир Тубић. Хвала.

Zato sto je pravljeno preko tog free sranja? Ne kazem da je zato, samo pretpostavljam.

Слаба оптимизација.

Nema veze sa tim što je preko tog sranja pravljeno. Google prolazi kroz web i skuplja sve moguće i nemoguće podatke i na osnovu više kriterijuma ih sortira u pretrazi, reklo bi se i preko dvesta.
Gde će se tvoja stranica naći, zavisi, dakle od mnogo kriterijuma. Jedan od bitnijih kriterijuma je koliko linkova ka tvojoj stranici ima na drugim sajtovima.
Logično je da su prvi tako sajtovi tipa Fba, Youtubea, LinkedIn-a, a vrlo verovatno je da su i ove ostale mreže gde ti iskače brat na prvoj strani popularnije i mnogo češće linkovane od njegovog sajta. Nadam se da sam makar malo pojasnio.

Појаснио си доста, хвала. Које је дакле решење- популаризација сајта путем реклама?

Kako da saznam da li imam rezač na računaru. Kupio sam ga pre neki dan.

Jel trolujes ti sine?
Pitas da li imas rezac na kompu u 2014?

hhahahahah, dobro, dobro, ovo je više nego odgovor

nisam siguran da oni po 12 hiljada imaju rezače

Lep patishpanj, vazdushast, lepo seče se, domaća jaja

morate me razumeti, nikad nisam imao bolji kompjuter, poslednji kad uvećaš sliku na youtubeu zakoči, nisi mogao gledati ništa
zato pojma nemam kako ovo sadašnje ćereslo funkcioniše, super znači ima
može li jedan provereni program za rezanje?

ashampoo burning studio free koristim katkad

Pa nero majku mu jebem. Nero 7, stari dobri.

Nero je dobar.
Ja koristio alkohol 120 za ps one igre i super je

Ne znam stvarno, ne razumem se, nikad nisam rezao ništa, a treba sutra burazu da narežem neke pesme. Videću na youtubeu kako se to radi i koji oni program koriste.

Obrati pažnju - na jutjubu imaš tri struje: ashampoo, nero i infrarecorder: proveri dobro broj lajkova klipova, pre nego se opredeliš

Moraću, jebiga to uvek i gledam.
Čekaj, jer CD uvek mora biti prazan kad hoću nešto da narežem na njega. Ne može tipa bude na CDu 1 pesma samo.