Prijava

Dobra konfa, ima bas ovu R9 270x, ali mogli su malo spustiti cenu, jedno 50 evra dole.

Konverter je za otvaranje .dwg novijeg datuma sa starijim cadovima, jerbo na osmici imam gavran i mdt6 dodatke a na novima ne, a maloumnici nisu save podesili na .dwg2000 kao svaki kršten srbin što uradi.
A ovo za .hlp još nisam izvalio ko mu jebe mamu

Ajde da se ponovim:

Vredi li ovo cemu?
http://www.ebay.at/itm/400688107470?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
Ubacio bih jos:
Palit gtx 460
Thermaltake berlin 630w
1TB hard
i CorsairH60 vodeno hladjenje
i naravno kad vreme(citaj pare) dozvole jedan ssd

mada kasno je sad, pazarih ono sa ibeja...

Racunar se gasi kada se malo optereti, nista posebno, kada tera Mount and Blade, ima prasine koliko hoces, kako da sredim to?

Očisti kuler od procesora i grafike, eventualno i napajanje očisti ili izduvaj kompresorom.
Pregreva se, pa se gasi.
Imao sam sličan problem na starom kompu, grafika bila prejaka za napajanje koje se pod opterećenjem pregrevalo i komp se gasio.
Eventualno mozeš da probaš i jednu stranu da mu otvoriš da dobije vise hladnog vazduha ako ti kućiste nema već dva ventilatora od kojih jedan ubacuje hladan, a drugi izbacuje vruć vazduh.

Dobro vece. Imam problem. Ne mogu da udjem na pola sajtova. Izbacuje mi da postoji neki problem sa sertifikatima. Ne mogu na jutjub da udjem, da slusam cecu, pomozite pls.

Proveri datum/vreme, da ti se nisu poremetili na kompu
http://i.imgur.com/p8KfNzg.png

Ima li gde jeftinih 22" monitora?

Fala zerou, upravo to.

to propali kolego Karlađanine

jel ima neko neki keyboard entery recorder ili neki slican program pri ruci, da ne jurim

naso, instalirao, posluzilo svrsi lololo.

Aj daj link za to, trazio sam ranije neke key loggere ali su sve viruscine bile

Drugar oće uzme netbook polovan, a ja sa istima nemam iskustva. Sad se dvoumi oko ova dva modela:

1. Lenovo X120e

Procesor: AMD Dual-Core Fusion E-350 APU - 2x1.60 GHz
Procesor cache: 2x1 MB
Grafika: AMD Radeon HD 6310
Memorija: 4Gb DDR3 1333 MHz
Hard disk: WD 320Gb 7200RPM
Mreža: Wi-Fi 802.11b/g/n + 10/100/1000 Base T
Ekran: 11.6" wide (1366x768) TFT LED
Ostalo: WebCam, integrisan mikrofon, čitač kartica
Priključci: VGA, HDMI, headphone, 3XUSB 2.0, RJ45

2. Sony Vaio VPCYB35AA

Procesor: AMD Dual-Core E-450 APU - 1.65 GHz
Procesor cache: 1 MB (L2 Cache)
Grafika: AMD Radeon HD 6320
Memorija: 2Gb DDR3 1333 MHz
Hard disk: 500Gb
Mreža: Wi-Fi 802.11b/g/n + 10/100/1000 Base T + Bluetooth 2.1
Ekran: 11.6" wide (1366x768) TFT (VAIO Display, LED backlight)
Ostalo: WebCam, integrisan mikrofon, čitač kartica
Priključci: VGA, HDMI, headphone, microphone, 3XUSB 2.0, RJ45

Koji je bolji, ljepši pametniji, kvalitet, baterija, karakter i to?

Niko neće pomogne, a? Licimuri, sve ću vas reći Vučiću.

Леново мастер рејс.
Озбиљно, у домену лаптопова, Леново је понајбољи.

Ma ne pitam se ja, ovaj odlučio da hoće Sony. Ako taj Vaio bude baš dobar, uvaliću mu ovaj moj stari Thinkpad T61, koji je pred raspadom, i uzeću sokoćalo sebi ;-)

rabine slomo ides na

www.refog.com i skines onaj keyloger ili kako se vec zove a imas i uputstvo na ovom klipu mada ti ne treba al ono

https://www.youtube.com/watch?v=2NWVnbxR4rw

gledaj, svaki od ovih programa antivirus prepoznaje kao virus, moras da iskljucis norton ili sta vec koristis pa tek onda da instaliras. radi u off modu, pamti sve, cak i skrinshotuje sa vremena na vreme. znaci tempiras lepo period za koji ce ti trebati, posle ukljucis antivirus kad zavrsis i sve ok. kad ti opet zatreba ponovis radnju...