Prijava

Nijedna od ovih firmi ne pravi procesore, svi kupuju od Intela/ AMD-a. Poenta je da napraviš dobru ploču koja će da spoji komponente i dobro hlađenje.
Elem danas sam instalirao osmicu na jednom Lenovu Z50, jbte ono stvarno radi kao telefon, uopšte se ne čuje.

oke hvala na savetima preporukama naci kupujem najverovatnije g5070 kako vec ali jel ima neki slican al nesto slabiji tj jeftiniji model

il cu da cekam 10+ na kladzi za 5070 nije mi hitno ionako

alooo strucnjaci neki malo slabiji model od g5070 il g5030

imaš huawei y300, ja imam, šljaka, odličan

koji ima najbolji procesor to mi je negde i najkonfuznije

ove druge stavke i nisu toliko bitne sve je dobro sad dal je hard 500gb il 1t nije mi nesto vazno ionako je previse

i3 je najbolji proc, ali taj prvi ima integrisanu grafičku. Ovaj treći po redu je optimalan, uzmi njega, dobro se ladi, a sve sluša ;-)

Imao sam do pre par dana miš koji je počeo da trokira da se zaledi u datom momentu i nakon par sekundi se malo odledi i opet nakon 2 sekunde se zaledi. Usput ga je svako iključivanje i isključivanje pratio onaj zvuk isključivanja i uključivanja usb'a.

Nabavio sam novog miša, ovog bez kabla ali sad i on drka kurac pa ponekad zaledi uglavnom kad sam na netu ovako kad čačkam po folderima i kompu ne.

Que pasa dragi Bravo ?

prijebaci ga na drugi usb port

мало ти се изакао контакт, пробај да скупиш тај део што иде у слот, али немој да будеш босанац па да га сјебеш, него само благо притисни то срање.

Ti bi trebo da radiš u NASA'i ili u Vinči

Vama hvala od mene.

Ovaj burazer Srbin.. Evo sad je bolje, al nešto kontam da promenim i podlogu za miša, jer izgleda kao šmigl papir..
Da nije do toga majku mu

I dalje baguje jebemu kolje

al nešto kontam da promenim i podlogu za miša

Je l to ljudi i dalje koriste?

Imao sam do pre par dana miš koji je počeo da trokira da se zaledi u datom momentu i nakon par sekundi se malo odledi i opet nakon 2 sekunde se zaledi. Usput ga je svako iključivanje i isključivanje pratio onaj zvuk isključivanja i uključivanja usb'a.

Nabavio sam novog miša, ovog bez kabla ali sad i on drka kurac pa ponekad zaledi uglavnom kad sam na netu ovako kad čačkam po folderima i kompu ne.

Que pasa dragi Bravo ?

Que pasa? Que pasa?
Ja ću da ti kažem que pasa!
Zašto nisi probao reaguje li ti tastatura onda na komande. To ništa, a?
Sledeći put probaj. Možda ti zapucava ceo komp.

Neš.

Tastatura je okej. Nemam problema sa njom

Kada ga uteraš, do landaranja unutar usb slota i miš ti gubi kontakt, pritisni jebeni konektor miša rukom, onaj metalni deo, malo ga spljošti (jako malo, i onda ga nakači na komp).

Za svaki slučaj, kupio bih novi miš i novi računar.

hvala bracele

i da gde je najbolje u nsu da se uzme pored winwina i gigatrona jel ima jos nesto