Prijava

Pa i ja cenim da je do kompa nesto, al ne vidim sta bi moglo biti, pa rekoh da prvo probam alternative.

Grof je u pravu, ako ne rade tri programa iste namjene, nešto je drugo. Ja bih na tvom mjestu dosad već digao sistem sa USB-a, bez razmišljanja. Ne šalim se, skloni najbitnije sa C: particije i reinstall.

EDIT: Probaj WinCDEmu, odličan je.

Ma gde ce reinstalirati sistem zbog demona. Nego moras obrisati SPTD koji je zabrljao stvar, pa ponovo reinstalirati. On omogucava tu virtualizaciju, zato ti ni ne radi nijedan drugi program.
http://www.duplexsecure.com/en/downloads

Džeriko, čak i država treba često da reinstalira sistem zbog demona, onda moram i ja tako ;-)

Postoji li neki nacin da se zaobidje davanje broja mobilnog kada se pravi mail? Ili jos bolje da li neki ''provajder'' ili sta li je vec nudi mogucnost pravljenja maila bez davanja broja mobilnog?

Treba mi da napravim 3 maila...

Sta znam mislim da ima, nadjes drugi nacin da te kontaktiraju.

Papete pokušaj sa alternativnom adresom, odnosno da im umesto broja telefona daš drugu mejl adresu.

Traze mi i jedno i drugo... Mail mi traze u slucaju da zaboravi pass, a broj telefona da provere da nisam robot i da mi posalju aktivacioni kod.

Odeš na trafiku i kupiš pripejd broj za 200 kinti lolo

Nasao!

Mail.com

Ne traze broj + super fora sto mozes da biras neki od 200 ponudjenih domena.

Brate ja sam pravio pun kurac mejlova za vukajliju, nikad mi nisu tražili broj telefona. Izgleda da se vremena menjaju...

Mail.ru takođe ne treba broj a dobijaš 25gb prostora za cloud.

Sirotinjo, imam 2 naloga po 1TB na mail.ru

Hahaha. To si i prošli put rekao, čak i printskrin ostavio. A realno koji ce ti kurac toliko.

Cini ti se, vec imam 137GB na jednom, ali od viska glava ne boli. Uzeo sam skoro kad je bila promocija i 100GB bonusa na OneDrive, sad imam 125 - tu bekapujem slike s telefona, a na mail.ru bekapujem filmove s kamere - zato i jede toliko, nisam ih komprimovao.

Sad sam pokusao ovo sa virtual cd da instaliram i nista. Posle sam ovo pokusao
http://www.daemonpro-help.com/en/problems_and_solutions/no_virtual_drive_in_my_computer.html
I opet nista. Kad pokušam da izbrišem ovaj infcashe fajl traži mi dozvolu administratora, kako da to izbrišem? Ili neko ima neki bolji predlog?

Ja ti rekoh u cemu je problem.

Pa izbrisao sam i instalirao ali nece.