Prijava

Srbendo, pa daj, majku mu, ako ne možeš dati 500 evra za flegšip telefon, možeš valjda da kupiš flegšip kabl, jbt
ma u stvari boli me uvo, kupi kronpir, pa gledaj kronpir

i šta sad kao moj volan vrdi ko dva pišljiva kabla ta i manje?
ok, probaću, naravno uz prethodne konslutacije sa stručnim licem iz wiwina neverujem vama govnima ništa

Haha, brt, pa taj što radi u winwinu propali student agronomije, sve će da ti objasni, možda da njega pitaš za kronpir, nezahvalniče averidž

šta filipse?
pa možeš za volan ako imaš HAHAHAHAH kojji sam mag humora
dozvoljeno je pijan voziti preko konzole HAHHahahahah hasgasgHa

To prvo poksao da uradim ali corak. Moguce da sam ja zajebao nesto, probacu opet

Takav u BG (doduse sa grafickom 1GB DDR5) je oko 300 evra.
S obzirom da takva grafa ne vredi 200e kolika je razlika izmedju odje i dolje, mislim da je to povoljno.

Ovo nije radnja nego internet prodavnica, možda je zato jeftinije, što ne moraju da plaćaju zakup lokala, radnike i ostale dažbine, nego eto rekoh da vidim da nije posrijedi kakva prevara, kao kad sam kupio električno brijač, dođem kući otvorim a ono na baterije kao u daljinski što idu, maksimum dva brijanja traju alkalne. Struja je zakon.

Ljudi gde u beogradu mogu da se kupe kvalitetni punkaci za android telefone? Msm da je mikro prikljucak. Pare ne zalim!

Prvo pitaj na buvljaku.

el ima neki program za ubacivanje prevoda u film?
ocu da gledam na TVu preko USBa, a ne moze da prepozna tekst dokument da bih ga dodao
ili ako moze neka druga fora osim tog dodavanja prevoda u film

јеси назвао исто и филм и титл?

Barzu brate ako imaš HDMI kabl priključi komp sa teveom i automatski će ti prikazivati prevod. Imao sam i ja taj problem pošto tv nije prepoznavao određene titlove kada sam puštao film sa fleša.

nisam probao to sa istim nazivima

a ne mogu, treba mi kabl od 10m, jebiga
sad bas zbog toga da kupujem kabl, ono..

Barzu hakeru moraju se identichno zvati fajlovi.
Ako imash vox tv onda ti ni to neche vrediti.

Druga varijanta je da pratish u TV novostima. Na nashim kanalima prevodi idu uvek uz film, kod Teebora je sinhronizovano.

jeste jebeni vox
sto?

Nema shanse na voxari da proguta prevod, pogotovo ako je stariji model. Iz razloga shto je ta marka teshko govno. Ja imam sudomashinu VOX nikad ne opere masan tiganj kvalitetno. A i vox fen mi se pregrejo i rikno.

Znam da se drugar zhalio da neche na voxu da uchitava prevod. Probaj, nishta te ne koshta

hahahhaha, ne verujem da si kupio voxaru