Prijava

Ја мрзим све што је штедљиво и занима ме само шта је јаче, а јебига радеонка бржа и јача је. Можда се то не види по фрејмовима у игрицама, јер боље драјвере има нвидиа али свакако бих узео радеона.

Кажем ти размисли мало дал можеш и да се скрпиш за ову 270 и дал ти се исплати то.

Закође прогуглај на њету да ли тај процесор пасује на плочу без проблема, тј дал треба нови биос и те пиздарије

realno brt.

kupis ferarija bez volana i guma boli te kurac najjaci je sigurno.

ма могу да се скрпим за ту р9 јебига, мислим да ћу моћи, тек треба за месец дана да примим остатак пара

пасује процесор, гледао сам на званичном сајту асусовом и подржава га матична

al zadovoljiš svoj kompleks nesigurnog slabića

http://i.imgur.com/PX7P0Fz.png
узимам од овог мађара из нс процесор сиг, само ме занима разлика између ове две графичке

а за ону Р9 270 тражи 157е, за 270џ 160

разлика је у јебеним кулерима, узећу ову од 125 јура ако не будем имао довољно за р9

jedna ti je fabrički klokovana a druga nije, razlika bi trebala da bude oko 5%, možda više nemoj mi verovati

ма да, нешто је већи радни такт, можда ни стотинак мегахерца

јебига, ако будем имао још четри сома да уложим у комп, узећу њу

овако ми је таман 50 тисућа све укупно

prijatelju, da sam ja na tvom mestu, dodao bih par desetina hiljada i uzeo nešto jače

одакле хаха

Čto ne mogu dinstaliram win 10?
Nemam ono govno za update, al' sam skinula s njihovog sajta ono neko govno i izađe mi kao downloading win10, dođe do 100% i posle ništa, crn ekran. Tako jednom, a drugi put kad se ,,skinulo'' samo se zatvorilo, ni error, ništa

Da li neko može da mi preporuči laptop do max 600 evra. Veci akcenat na procesoru nego na grafickoj, ali mi je važno da odnos cena/kvalitet bude najpogodniji. Pitao sam nekog caletovog ortaka isto ovo i on mi je preporucio Asus F555 sa i7 procesorom, geforce 840M grafickom i 1TB HDD. Hvala unapred!

važno da odnos cena/kvalitet bude najpogodniji.

To ne postoji. Odnos je između čojeka i žene.

stevčo moj ti je savet da dodaš 20ak hiljada i da kupiš nešto što će ti trajati

Čto ne mogu dinstaliram win 10?
Nemam ono govno za update, al' sam skinula s njihovog sajta ono neko govno i izađe mi kao downloading win10, dođe do 100% i posle ništa, crn ekran. Tako jednom, a drugi put kad se ,,skinulo'' samo se zatvorilo, ni error, ništa

2.4 GHz Intel Core 2 Duo
4 GB 1067 MHz DDR3
NVIDIA GeForce 320M 256 MB

kakva je ovo konfiguracija, prestao sam da pratim sta je najnovije?