Prijava

kul, iz 2010. je

prestao sam da pratim sta je najnovije

Ako te Tuljan vidi da ne flegšipuješ.... :-)

celte dodaj par hiljada i kupi nešto malo jače od toga što si naveo

узећу ову р9 ипак

Браво Марко, добродошао у флегшип р9 серију картица.

Види са тим баћом дал се идаље добија амд невр сетл ваучер уз ту графику. Или барем да добијеш бетлфилд 4 заџаба, ја сам уз моју 280х добијо.

То мож да заваљаш за пар хиљадица или можеш себи да оставиш да се играш

амд невр сетл ваучер

који је то курац?

Добијеш право да скинеш три четри игрице за џаба, погледај на нету

celte dodaj par hiljada i kupi nešto malo jače od toga što si naveo

ma jok, gledam za kolko bi mogo da prodam polovni mekbukpro iz 2010. sto je najgore mislim da bi mogo da nadjem nekog za 300-400e. Ono i ima smisla sobzirom da laptop radi i izgleda ko nov, jedino sto mu baterija malo oslabila pa ne moze da istera vise od 4-5 sati.

Ti bese zivis u Luksemburgu?
Ti si bese pre pricao da si od komsije uzeo neki bruka telefon za presmesne pare zato sto je komsa retard?
Ti ces nekome prodati tu konfiguraciju za 300-400 evra?

Mozda sam ja zatucani Balkanac al nabijem ja na kurac te Luksemburzane a sad odoh da proklinjem sudbinu sto zivim u Srbiji i sto ne mogu bogatim mentolima da prodajem govna samo zato sto su bogati mentoli koji misle da su pametni a u stvari tocila

LOL, Gazi, ja sam uzeo taj telefon od komšije, ne celt. I čovjek nije retard, nego je starac, i nije mu bio potreban skup telefon.

https://www.ricardo.ch/kaufen/computer-und-netzwerk/apple/macbook-pro-macbook/macbook-pro-13-zoll-mitte-2010/v/an766463692/

evo ovaj jos veci optimista...

jebi ga, ali realno je ako koristis laptop za internet i tako to, da ce duze da ti traje cak i polovni mekbukpro nego bilo koje danasnje sranje koje kosta 300e.
jebes konfiguraciju, to najmanje bitna stavka kod bilo kog laptopa koji nije za gejming.

A jebo vas otac, celt celtic, ko ce vas pohvatati vise. Sto se lepo ne zovete Gazimudo pa ce kurac neko da vas pomesa sa nekim.

Moje izvinjenje Celtu za ovo sa komsijom,al i dalje stojim iza reci da su Luksemburzani idioti ako onakve stvari kupuju za 300-400evra

celtic je bleda kopija celta.

Gazi, a mom komšiji izvinjenje? Ipak je to starac.
Celte, takav vokabular ne priliči džentlmenu poput tebe.

celtic just went full митке

Sta da se izvinjavam starcu kojimoj, pa to sto je starac ne znaci da treba da poklanja stvari 5 puta ispod cene samo zato sto mu ne trebaju.

EDIT: Bacje, imas PVT

Nije poklonio telefon, dobio ga je od djece džabe, dakle, zaradio je, kako god okreneš ;-) I da se ovakav dijalog više ne ponovi....

јесте пробали неке емулаторе за сони тројку? игра ми се ово
https://www.youtube.com/watch?v=abU4kSxEJuk

Келте дај примамљиву цену за мекбука, можда опет тргујемо :)