Prijava

е нашао сам најновији драјвер

сад имам проблем што ми се брајтнес тј. осветљење екрана мења кад прелазим из таба у таб или у други програм, излуђује ме а не могу да изгуглам како да решим то

решио сам и ово

1. Imaš PVT za ubuduće ;-)
2. To za brajtnes, treba u AMD settingsima podesiti opcije u polju Switchable graphics, koji automatski aktivira integrušu ili AMD grafu, prema zahtjevima programa, da bi štedio energiju i da bi se računar nezagrijavao kad ti ne treba AMD, ima tutorijala milion na jućubu.

не, само сам променио изоштрење на монитору

не могу да верујем да ми штуца гта на хај подешавањима...

Ja bih bacijo kompijuter sad.

ortak_CHEda_velja, onda praštaj jbg xD

Šomidvajestri, i ja bih bacio računar, usuđuju se o AMD-u pričati glasno i još kažu da valja ;-)

Je li cedavelja radijacija i zasto?

Ljutila bi me pomisao da Radijacija voli išta vezano za Marinka Madžgalja.

сад ради ехтра гта кад сам инсталирао најновији драјвер

Kolko si beše platio sve?
ja ovaj laptop za 40k uzeo kantu lolo

Јеси задовољан штасмо склопили брт???

јесам јебига, само мислим да морам додати још 4 гб рама јер ме јебу овако програми споро учитавају

укупно ме коштало 54000 илити 450 евра плус безобразно скупа поштарина ал нема везе

Više rama ne znači da će brže da ti učitava programe
Lepo upališ igru koju planiraš da igraš ili aplikaciju sa najzahtevnijim projektom na kojem radiš i pratiš koliko rama se koristi u tom momentu, ako je popunjen tako da ti ostaje slobodno 200-300MB(pa i 400), znači da treba da uguraš još.

ма закује на 100% кад ми ради хром, торент и још један програм

Ti si onda to nešto loše sastavio/instalirao, u najgorem slučaju ti je faličan ram KEK

Tuljane zajebo si čovjeka, zar se ovo flegšip zove