Prijava

Lari pogledaj u gigatron asus beli, intel pentium quad, 4gb, 1TB, odvojena grafika

electro uzmi graficku i pucaj se
polovne prodaju, idi u gigatron i trazi DAJTE MI NOVU GRAFU MOLIM

Misliš na ovaj, Sale?

http://www.gigatronshop.com/laptop_racunari/asus_x552mjsx006d-61717

Da prebacim i na ovu stranu kad već pišem

Imate li neku preporuku za laptop oko 350 evra?

Dziso ne kenjaj bolje napisi nesto pametno

Fala hezno..

Aha
Takav ja uzimam uskoro

Dziso lariju pomazem
A i ne znam za madzare

Larry, imaš PVT.

Elektrolaveru, eno ti Marka, pitaj ga na peveteu šta te zanima, on je kupovao tako, baš komponente, a ja koliko znam korektno je sve, što se bilo koje tehnike tiče. Tv, kompovi, bela tehnika, Mađari su braća.

Bivsi cimer je kupio tv preko njih pre 2 godine, i sve ok i dan danas. A platio je tv 100-nak eura manje nego sto je bio kod nas po prodavnicama..
I ja ga kapiram da je sve legitimno, al rekoh da cujem jos neko iskustvo..
Fala coa

Fala, Sale, videću još

Naravno brt, meni je on sasvim okej mislim da moze i igricu da pokrene a i ovako je dobar

electro, znam dosta ljudi koji su kupovali tehniku preko madjara, niko nema ni najmanju zamerku.

Tople preporuke prijatelju dragi.

Ima jos neki madzari sem ovijeh?

Nezvanični tast kupio tri smart tv-a tim sistemom, samsunzi, uštedeo nekih 700e sve zajedno, služe već godinu i malo preko bez problema. Na jednom je bilo nekog osnova za reklamaciju, oni poslali, ovi vratili za mađarsku, servisirali, vratili uredno za desetak dana, sve ok. Tako da mislim da nema razloga za brigu.

Papete, ti si bese madjar lol

skech
k
e
c
h

Dobri su madzari nisu bugari

Да ли се и вама некад догађа да капс лок команда и лампица која кореспондира с њом понекад побрљаве, па онда сија лампица кад је капс лок искључен, а утрне се кад је капс лок укључен? Више пута ми се тако догађало па сам некад морао да преправљам цео текст и да онда физички сакривам лампице да ме не збуњују. И што је најчудније, после неког времена се врате на прво битне поставке.
Тастатуре од 700 динара имају влашку мађију?

Тастатуре од 700 динара имају влашку мађију?

од 700 динара

Sam si sebi odgovorio :-)

Treba mi drajver za mrežu za laptop, Integrated 10/100 BASE-T Ethernet LAN
802.11b/g/n (1x1) and Bluetooth® 4.0 combo (Miracast compatible), Windows 7 Ultimate
Instalirao sam neke al' ništa, ne pokazuje dostupne konekcije