Prijava

radi sad, samo sam izvukao kabl i ponovo ubacio.hvala mickey.

Nema na čemu xd. Brt, prvo to proveri uvek.

ma bi ja nego sam rasejan sekira me devojka.mislim da se jebe sa jednim konobarom

Ima li neko bilo kakvu literaturu o upravljanju tehnološkim rizikom? Radim neki seminarski, pa vrlo malo toga nalazim na netu, pa ako je neko radio nešto povodom toga, ili ima neke izvore, voleo bih pomoc. :D

ima li neko ovde ko ume da napravi web sajt sa registracijom i privatnim porukama? nek mi se javi da ga ucinim bogatim

wix.com i napravi sam, a ako hoćeš tipa foruma nešto onda freeforums.org.

tako napravljeni sajtovi nemaju dusu :(

Al' je bar džabe. Sirotinjska spika.

kako ide onaj sajt za proveru koji su domeni slobodni

Бане дебели

ima li neko ovde ko ume da napravi web sajt sa registracijom i privatnim porukama? nek mi se javi da ga ucinim bogatim

pa i učinićeš ga bogatim, to košta da se napravi, brate moj

nerviram se zato sto mis kad kliknem na desnu kao da otvorim u novom tavu opciju da se prikaze se pusti drugi klip,npr tako se ponasa ko levi klik i prekine klip i pusti drugi umrsto da prikaze ono sto se listica otvori sa opcijama,pa pusta tu odmah drugi i sve

pa se onda vratim na prekinuti i onda jbg taj

zna li neko da mi pomogne u excelu sa onom VLOOKUP funkcijom? konkretno kada izbacuje on #n/a gresku?

Priključio samo jos jedan ruter i wifi radi super ali kad upalim komp na njemu nece net, sta moze da bude? Nekad uspem da ga osposobim tako sto resetujem ruter ili na kompu isključim pa uključim net ali nece uvek. Kada uključim da nadje problem, kaze da se DNS ne odaziva a ukucao sam ručno DNS adrese, tako da nije do toga.

Jel si promenio one brojeve da ne budu isti pa da se signali oba rutera ne sudaraju?

Nisam. To bese ono za pristup ruteru preko browsera, jel?

Ili to, ili da se poigraš u network and sharing centru, ideš na manage wireless networks, pa podesiš da ti jedan od tih rutera bude štiklirano na 'automatically connect'.

Na drugi se kačiš manuelno, kada se diskonektuješ sa onog prvog.

Sad sam menjao ovo i proradi i na kompu. Nadam se da ce tako i ostati. Jbg, odavno nisam imao problem sa tim pa sam i zaboravio. Hvala prijatelji dragi

kako da vidim ko me je obrisao iz prijatelja na fb.pre je imala neka aplikacija sad nema, jel ima neki drugi nacin??????????