Prijava

oh ;-))

al šta god da oćeš da naučiš da je vezano za raćunar, guglanje ti je 90% učenja, od toga ne možeš pobeći

Navikao sam da opipam lepo, što bi se reklo da uhvatim s obe ruke, ništa virtuelno xD

Ali mi je kul baš modelovanje, gledao sam audija kako je burazer neki radio, majku mu jebem..

Setih se sad ortaka koji cepa fotošop, kačio sam verovatno već, ali nije loš.

Dio, Dekster je radio samo sa etorfinom kad je uspavljivao ljude xD

Jesam li stvarno tol'ki duduk za kompjutere ili je ovaj Fleš gori od Raidera?
Koštaju skoro isto, 100 dindži razlika.

Fleš ima samo bolji procesor. Ostalo je sve bolje kod Raidera. E sad, mrsko mi da tražim koje su cene pojedinačno.

Kažem ti, sto dinara razlike, Fleš 38.500, Raider 38.600.
EDIT: Isplati li se uzeti Raidera?

ako budeš preko njega zarađivao deset hiljada mesečno, isplatiće se za četiri meseca

Solidna je konfiguracija za te pare. Ne znam za šta ti tačno treba? Rajder bi bio sasvim solidan za većinu igrica.

mickey993
Solidna je konfiguracija za te pare. Ne znam za šta ti tačno treba? Rajder bi bio sasvim solidan za većinu igrica.

Generalno, oću da tjeram programe i igrice do tipa, šta znam, do 2014te što su izašle, ako zanemarim sve ovo ostalo što mož' da potjera i moja baba tipa word, excel i tako to.

Taj rad. To mogu oba, samo što ofrlje napisana konfiguracija, tako da ne znamo koju tačno grafiku ima fleš. Pošto intelova grafika može da bude od neke da ne možeš ni pes 2012 da igraš, do neke na kojoj će sve da leti.

http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/graphics-overview.html

Čini mi se da na laptopu imam Intel HD 3000 i zadnje čega se sjećam da sam tjerao su CoD 4 i PES 6 čini mi se. E da, i WoW Cataclysm od čega mi se laptop grijao k'o nenormalan xD
Sad ću da probam da iskopam šta fleš ima od grafike.

Postoji li neko sredstvo za poliranje ekrana?
Na laptop ekranu imam mali ogrebotinu koja nije duboka, ali smeta kad se radi.

Meni to miriše na novi laptop.

Ne diraj ništa, da ne usereš još više. Zajebavam se, pogledaj na yt one gluposti tipa sa pastom za zube i vatom itd. Znam da ima nekih tih sredstava za reparaciju ogrebotina, ali pitanje ima li toga kod nas.

Fotografiši ogrebotinu i okači da vidimo

Oh, bosanac spremio skeč kao da ovaj slika i da okači pa da mu se svi smiju posle kako je namagarčen

Meni to miriše na novi laptop.

Istina.
Šta ti smeta ogrebotina?

Namazao sam malo kremu niveu, i resilo je kolko tolko.

Smeta jer je na sred ekrana.
Ali sada je okej

Ipak ta ogrebotina narušava integritet i emocije laptopa. Nosi to odmah sajber-veterinaru, da ga uspava humano, pa kupi drugog ljubimca.