Prijava

Cemu sluzi ovo?

I ja sad sa time dobijem android prazan kao na telefonu pa instaliram sa plej stora sve ili...?

Ps, pretvara nesmart tv u smart tv.

Da pap. instaliraš kodi aplikaciju npr. i gledaš na tv-u sve serije i filmove besplatno, vataš strimove itd

Ne treba mi onda. Ali svidja mi se kako si objasnio brt. Tj kako si prilagodio objasnjenje meni hakeru xd

Ako bih ga naručivao sad, koji "plug" biram, ovaj EU?

I ima li razlike da li se poručuje iz kine ili rusije, i udaraju li naši carinu za ovo?

Ok, ustanovio sam razliku, iz rusije je ova veća cena, sad me zanimaju odgovori na preostala dva pitanja.

Pa EU jebo ga ti. A carina bi trebalo da ide za porudžbine preko 50$ ali može da se desi da te preskoče

udaraju carinu jer je roba preko 50e, mada postoje neke cake, da zamolis tog ko ti šalje da napiše na tom računu, ili kako god, da roba košta ispod 50e.

nema shippinga iz rusije za srbiju čini mi se

Pa ne znam, pitam, bliži smo australiji nego eu, heh, skeč, khmseltikkhm

Dakle sve zajedno 100-ak dolara.

A onaj raspberry pi ili kako se zove, radi isti posao kao ovo samo je malo oskudniji izgledom i jeftiniji, je l' da?

Pa raspberry je mini kompjuter, može na njemu da se napravi neki media centar ali treba dosta čačkanja. Ko ne želi da programira nešto na njemu treba da ga zaobiđe

Meni udarili carinu za slusalice od 3.5$, uzeli 100 dinara majku im jebem.

a kad sam narucio naocare od 7.5$ i sic za bicikli od 2$ nisam ni dinara vise platio.

jel moze neko da mi pomogne NIJE DRKANJE

crkao mi je laptop jebeni jutros, treba mi hitno, jel moze neko da mi napise sta da uzmem u WIN WINU za tipa oko 30k ponavljam jos jednom nije saljivo pomozite pls

Hoces da ti prodam ja moj lenovo G505 star dvije godine? 200e je cena dobijes i misa :)

to miki hvala puno, znaci bilo koji od ova tri? a moze i za koju hljadu vise ne mora tacno jbg 30k

evo sta, podigne se windows a onda monitor bude skroz crn, znaci cujem one sistemske zvukove ali je monitor crn

Flet kabl vrlo moguće - ako sve drugo radi.