Prijava

Za flet kabl se slažem, a može biti i ekran sam, nije ni to frka, menja se za pola sata. Može još drugih stvari, ali ovo je najčešće.

Inače ako možeš i malo preko 30k, gledaj sa ssd-om da bude, bolje su performanse i pouzdanost, mada opet imaš manji kapacitet.

nije to ker i miki, udjem ja u safe mode i radi ok monitor, ali ovako kad se pokrene normalno onda je skroz crn...i da isto, udjem u safe mode otvorim operu npr i onda nabije temperaturu i ugasi se tipa za 5 minuta

nzm noob sam, ali bilo sta za 30 35k...uzecu neki od ovih sto si postavio

1. kad je čišćen od prašine zadnji put i kada mu je menjana termalna pasta? Jel ti se čuje kuler uopšte?

2. desni klik na computer -> manage -> device manager - proveri drajver za grafičku.

U zavisnosti od prozvođača laptopa / grafike, skini driver updater i to pusti da radi isto u sejf modu.

To što se gasi, gasi se zbog prašine i bajate paste, u pravu je miki, nađi neki tutorijal na jutjubu za otvaranje svog laptopa i očisti ga, zameni pastu, velike su šanse da će se ubrzati dovoljno da ti novi ni ne treba

Idi kod vulkanizera i pitaj da se poslužiš kompresorom, pa izduvaj leptop. A možeš se i najesti pasulja, pa sačekati par sati!

Odgledaj klip kako popravrti laptop koji ne radi na laptopu koji ne radi

Rađ ajd nek drug taj doveze auto u Mld da mu popravimo XD
Ha ha kapiraš skečinu ovu

ha ha ha pošto može da ga vozi samo u inostranstvu, pa ne može da dođe do servisa xD

isti skeč kao i ovaj sa laptopom, ali je zato i podjednako dobar XDD

Pesimisti bi rekli podjednako loš, bravo Radjard

Hvala Rađ, znači mi podrška otebe.

Tečo ti bi mogao da se izloguješ polako...

Izijeme, kace vrneš reci mi jel ti je grafička integrisana ili izdvojena.

Miki trebao bi da znaš da je ovo Izijem izmislio.

Al' što se kaže, nije da Miki nije hteo da mu izduva. :)

Космајац Tečo ti bi mogao da se izloguješ polako...

Slušaj care, to što si debeo ili ruzan, visok, nizak, beo, crn, to što ne znaš da kažeš neko slovo i nešto slično, ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspeš. Poznajem mnogo gojaznih muškaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

položite dete samo položite dete