Prijava

Ipak se vratio, lažna uzbuna, danas je nešto pao na 10 dolara u jednom trenutku zbog nekih grešaka u transakcijama šta li

Eufrat
Zaboravio sam da ima ova tema, dakle: Kompjuter mi se restartuje sam od sebe. Čuje se CK kao da je crko i odmah krene da podiže sistem, nekad se restartuje tako 5,6 puta za par minuta. (ili bukvalno za redom ck ck ck ck, gasi se i pali) Nekad šiba pola sata pa se restartuje, nekad nekoliko sati. U suštini potpuno nasumično.
Dešavalo mu se to i ranije, tipa par dana traje i onda nekoliko meseci radi normalno, pa onda opet i sve tako...
Viruse nema, očistio sam ga i pregrevanje nije proverio sam. Šta bi moglo da bude?

Reinstaliraj sistem kao prvo, da proveriš (i što ti je radjard rekao za ram).

Drugo, što je po meni mnogo veća šansa, moraćeš da menjaš hard disk verovatno.

imam nekih 5 evra što mi stoje na bandcampu od prodaje muzike pa me zanima kako da podignem to? pre neki dan sam namestio visa elektron karticu u erste banci da mogu kupovati preko neta, jel može ona da se poveže na pej pal (jer bandcamp radi preko pej pala isplate)? ajd ako je neko imao slična iskustva nek podeli
EDIT: mada možda je ovo pitanje za zaradu preko neta, ipak sam obrno vece pare nego ovi što kopaju bitkoine lolololo

pejpal ti odbije tri evra po podizanju, tako da će ti stići u banku jakih dvesta dinara posle konverzija

a dižeš ih komplikovanim procesom pritiskanja dugmeta withdraw na pejpalovom sajtu i odabira kartice na koju da pošalje

jebalo majku, na BC sajtu kaže da je provizija oko 4%, a za micropayments da je oko 2%. rokno sam pare na ortakov pej pal pa cemo videti šta ce ostati. imam 5.75 evra, od toga je "€0.86 Bandcamp revenue share (15.0%)", ostaje čisto 4,89, na kraju ostace sto kinti lolo daj šta daš

još ako je 4 evra provizija ko što radjard kaže, a i nađoh na netu da je toliko, ostane mi tačno 89 evro centi. lololo nemojte nikad da svirate i živite od toga, bolje ipak kopajte bitkoin

moraš onda bolje da sviraš, da si zaradio petsto evra, ostalo bi ti 480

Treba mi pomoć. Hoću da kupim neku malo jaču grafiku od ove integrisane Intelove ali imam SFF komp. Ima neko neku preporuku za neku grafiku koja bi bila u rangu od 0 do 30€ a da mož da stane u SFF kućište?

Prodaj taj sff i kupi dobru grafiku, nema dobro džabe

e celtic jesi tu?

e ajde da mi uradis nesto

https://image.prntscr.com/image/kD5Maws9TTSwqk8tzpiorA.png

stavi nekako ovu sliku da bude klip od 2,3 sekunde

da snimim kamerom?

onako da ide klip i da slika bude u klipu

Ne znam ja to, oll, majt bi Rađ zna izmontirati

Ma brate Celtiče, ako prodam komp, u šta da stavim grafičku?
Ne treba mi ništa jako, ono i 512 MB, malo slabija potrošnja i tako to, to bi mi sasvim korektno odradilo posao :)

jeste videli sto su kriptovalute dozivele krah, 10 milijardi nestalo za 24h ahaha