Prijava

Moglo bi da se ubaci kao neki pregled postera pre postavljanja.
Npr. kada neko hoće da stavi neki poster sa dužim naslovom i opisom, pa da može da pogleda poster, da mu ne bi "izlazila" slova sa postera.
Nadam se da me razumete...

nije to tako loša zamisao, mada bi zakomplikovalo stvari. a čemu komplikovanje nečega, ako postoji edit kasnije? mada dobro, za svaki predlog renoviranja - od mene palac gore.

Izbrojiš kol'ko slova maksimalno može da stane i toliko koristiš.
Kakav privju, kakve pičke materine

mislim da je već predlagano

Ako je brzo i lako za apgrejdovati to , a potom brzo i lako za koristiti onda za .

Onda bi bar moglo da se stavi to. Imaš npr. 30 slova za naslov i 40 za opis...
Ništa ako svi ne uzmu da broje slova koliko mogu da stanu, pa posle da broje koliko ima u njegovom zamišljenom komentaru...
Ili privju ili bar koliko je slova "left".

E to može npr.
I da se to OBAVEZNO stavi pri registraciji. Limit je 20 karaktera, ljudi ne znaju, i nik im bude usran.

Kazane delaj.
kaizene* :P

Da vidimo šta Čak Noris misli:

http://www.meh.ro/original/2010_03/meh.ro554.gif.

Eo veli da može, a i ne mora.

E 'ko Čak Noris kaže da može, onda sigurno može.

za to postoji edit. a i bolje da se stavi limit na broj karaktera...

kao da sajt nije dovoljno spor na trenutke :(
mada, neće ovo gazda ni da pročita jer čita samo ktitor forum :)

Слажем се с Џанкијем.

Koliko sam gledao po ovim stranjskim sajtovima, posteri sa veoma dugackim tekstom su nekako bezveze. U pocetku je i mene nerviralo jer si morao da izbacujes neke reci i da prepvaljas stvari, ali vremenom se naviknes... Nekako mi je nepotrebno, bolje izracunaj koliko karaktera moze da stane pa po tome pisi.

Pa da li iko zna koliko slova može u naslov a koliko u podnaslov?

Nesto vise od 30 po mojim racunanjima, gore dole u zavisnosti od duzine samog karaktera.

Al da uredno izgleda jel?

Pa i razmak racunam kao karakter. To je neki maksimum i tekst bi uklopio u poster zauzimajuci citav prostor. Opet kazem, zavisi koja slova uzimas.

EDIT: Ovo je samo za gornji deo postera, ako preguras i donji, onda bolje napisi defku a ne pravi poster na tu temu.