Prijava

Ja sam na sajtu jedva dvocifren broj meseci, i već mogu da napišem knjigu "Kako oftopikovati i ispemovati svaku temu na forumu u dva laka koraka"..ovaj sajt je sve samo ne ozbiljan i organizovan..

Ovaj sajt je sajt za zabavu. Naravno da neće biti ozbiljan. Deal with it.

Ja smatram da bi kaizen pri registraciji trebao na mejl da šalje pdf fajl sa naslovom user manual i prilikom prvih 20 poseta sajtu, taj novi član mora da reši test za koji se spremajelte tako što čita user manual.

Inače ne vidim svrhu ovog predoga, jer boli nove autore kurac da čitaju pravila, jer bože moj, imaju ideju za"super" poster.

Реме сврха овог предлога је да се набије ВЕЛИКИМ СЛОВИМА да ти који имају супер идеју виде шта им пише јер су вероватно неки зиљавци ко Стефи, па се руководе оним - Све што сија мени прија јер ја волим кич. Па ће им бости очи велика слова :)

Lole, primetno je da nisi na dovoljnom intelektualnom nivou da mi se obraćaš, tako da apelujem da moje ime ne uzimaš u usta.

Kako da ne. L0L je za tebe izmislio definisanje.

Костићу не бих даље спемовао тему али будимо реални акд ти падне на памет онако нешто чини ми се да је мој интелектуални ниво у односу на твој једнак односу интелектуалних нивоа хомо сапиенса и аустралопитекуса...

хомо сапиенса и аустралопитекуса...

iz kojeg filma su ta dvojica nisam upucen....

e da, mojne se zajebavate sa Kosticem, sve ce vas banuje lolo

Ма бре лепо избацимо постере са сајта и крај.

Костићу тиме си само потврдио моје давне сумње да си више геј од албанско-чокалијске граничне контроле.

Čuli smo vas. Biće, što bi se reklo. LOCK.