Prijava

Zar ne bi mogla da se uvede pretraga slična Guglu, da kada otkucaš neki pojam izbaci ti listu definicija gde se sve taj pojam pominje ?
Takođe bilo bi interesantno da može da se uredi pretraga tako da se taj pojam nalazi ili u naslovu definicije ili u tekstu definicije...

Idi na definicije i sa desne strane imaš traži e tamo ti je takva pretraga :)

Vid', stvarno.
'Fala, Moskri. :)

Ma ne nego nervira me da kad god otkucam pojam prebacuje me samo na listu najstarijih definicija :)
Meni treba nekoliko minuta dok se učita ta "traži" lista a treba još i u slovo da pogađam kako ide naslov, pa onako, zar ne može jednostavno da me izbaci na stranicu sa pojmovima koji su slični onom kojem sa otkucao...

Pa rek'o ti čovek.
Imaš ovde: http://vukajlija.com/recnik/definicije
Sa desne strane. :)

Ma ne radi to tako...Gledaj kad na guglu otkucaš npr. "Moder" on ti izbaci listu za "Moderator" ili "Moderno" ili šta već. Na vukajliji on samo te izbaci na listu definicija od najstarije pa nadalje ili ti kaže da je to nedefinisani pojam :)

to definitivno

Pretraga je golo govno! Treba da se uradi po rečima, i rečima u defci, pa možda čak i na forumu, pretraga za teme i te stvari...

Pa ti nemoj da kucaš pola reči. :p

Takođe bilo bi interesantno da može da se uredi pretraga tako da se taj pojam nalazi ili u naslovu definicije ili u tekstu definicije...

Ovde vrši pretragu i za pojam u tekstu.

Eddie a šta ako ne znam naslov cele definicije nego samo pola ?

Tako je, definiciju možeš pronaći jedino ako znaš kako tačno počinje naziv. Puno puta se sećam primera od reči do reči ili dela definicije, ali ne i naziva.
Ne znam koliko je to tehnički izvodljivo. Ustvari, znam da jeste, ali ne znam koliko Kaizen želi time da se zamlaćuje.

'Aj' kaži pola naslova neke defke pa da probam da nađem.
Ću da uradim i skrinšotove ako treba. :)

'Aj' kaži pola naslova neke defke pa da probam da nađem.

Aj nađi definiciju koja u delu naslova ima "čudno slogovanje".

Svaka ti čast. Pet ko vrata. Kako?

EDIT: Pa ti guglaš? Jbg, pa NIJE U TOME FORA, NEGO DA POSTOJI NA SAJTU...

Vidi ti to ! Ipak vukajlija ima pretragu ! Nego, a da dodam onda onu carinu ideju za pretragu tema ?

da se uvede pretraga slična Guglu

Извини на сарказму ал кад већ то помињеш - Јел тешко да се узме и изгугла - "Вукајлија - па онда део дефиниције или примера који знаш"...

Vidi ti to ! Ipak vukajlija ima pretragu !

Pa to je Dule rek'o u drugom postu, i sve vreme pokušavam da vam objasnim :)

Idi na definicije i sa desne strane imaš traži e tamo ti je takva pretraga :)