Prijava

Priznajem i ja grešku, ustvari ima još nešto u vezi pretrage samo da se setim....

Jos jedan predlog, takođe ima veze sa pretragom ili pregledom sadržaja. Ako pregledamo na primer naslovnu stranu gde su odabrane definicije i pregledamo prvih 100 strana npr. mi sledeći put ako pokusamo da nastavimo moramo opet da izlistamo sve te silne stranice (doduše preskačemo po 3) ali opet sve to mnogo oduzima vremena. Predlog je da se uvede da nekako možemo direktno na 100-tu stranu da se prebacimo ukoliko to želimo.

Jos jedan predlog, takođe ima veze sa pretragom ili pregledom sadržaja. Ako pregledamo na primer naslovnu stranu gde su odabrane definicije i pregledamo prvih 100 strana npr. mi sledeći put ako pokusamo da nastavimo moramo opet da izlistamo sve te silne stranice (doduše preskačemo po 3) ali opet sve to mnogo oduzima vremena. Predlog je da se uvede da nekako možemo direktno na 100-tu stranu da se prebacimo ukoliko to želimo.

Ovo meni pogotovu treba za neke hiljadepostova teme . Dakle za sve .

ovo što je shule sad napisao sam hteo i ja da napomenem. Čitam neku temu na forumu od 120 strana, i stanem na 60 i moram da gasim komp jer mi ne daju roditelji više, i sl put kad hoću opet da je čitam treba mi pola sata da dođem do stranice na kojoj sam prekinuo.
Znači ako bi mogla neka opcija ''idi na stranu'' bilo bi odlično.

Jos jedan predlog, takođe ima veze sa pretragom ili pregledom sadržaja. Ako pregledamo na primer naslovnu stranu gde su odabrane definicije i pregledamo prvih 100 strana npr. mi sledeći put ako pokusamo da nastavimo moramo opet da izlistamo sve te silne stranice (doduše preskačemo po 3) ali opet sve to mnogo oduzima vremena. Predlog je da se uvede da nekako možemo direktno na 100-tu stranu da se prebacimo ukoliko to želimo.

Imate gore u URL na kraju broj strane npr
=101
e sada izbrišete taj broj upišite koju stranu hoćete i enter i preskoči na tu stranu, veri izi. :)=

Jasno je, jeste da je primitivno ali posluzuce dok se sajt ne modernizuje jos malo. :)