Prijava

Vlažni san svake nedojebane domaćice uz Ivana Bosiljčića i Harisa Dzinovića, Titov brend, jebo ih Čola medju hemoroidne guzove, živi u BG-u sigurno 30 godina nek nauči ekavicu! Ko ga je izložio da je kul forsiranje slova J i gde treba i gde ne treba?!?!?!

Нису то стероиди, него љубав према музици...

Jes kurac moj. Nema 'leba od ljubavi. Sam kažeš da skače, šta ti ja znam, i nema šanse da izdrži 5 sati tako ma da je u najboljoj formi.

Pa vi vidite dal je bolji on ili Ejmi.

A jes mu konkurencija..

Nju sam uzeo za primer jer je skoro bio koncert doticne, pa je zgodno za uporedjivanje.

Došao politički i estradni vrh

Političare je zastupala prva liga: predsednik Boris Tadić, Ivica Dačić, Mlađan Dinkić, Dragan Šutanovac, Čeda Jovanović, Vladimir Božović, Jelena Trivan, Nataša Jovanović, Gordana Pop Lazić, Jadranka Šešelj, Aleksandar Antić, Slobodan Milosavljević.

Za njima nije zaostajala ni estrada: Lepa Brena, Vlado Georgiev, Jovana Nikolić, Mirka Vasiljević i njen verenik Vujadin Savić, Sergej Trifunović, Kiki Lesendrić, Lidija Vukićević, Boki 13, Divna Karleuša, Knez, Katarina Rebrača, Snežana Stojković, Romana, Nataša Miljković, košarkaš Nenad Krstić, porodica Kovač, predvođena Kornelijem, koga je publika imala priliku da vidi i na bini, i mnogi drugi.

Kakva publika takav pjevac!

Najveci pevac svih vremena, da je Amer svakako bi bio na nivou Sinatre i Elvisa, samo je Cola mnogo veci smeker, mozda i najveci ikada. Nema tu sta da se prica, gospodin, ne voli ga samo ko nije covek.

LAJK KO IDE SUTRA

најпрецењенији певач свих времена

pesmu se mu maloumne. klasičan bosanac