Prijava

Vodis pogresan tim :D

daj neko dobar link za instalaciju i dobar link za krek

Aj da ste zivi i zdravi, slusam kuknjave i srba i amerikanaca i englesko-govornog gejming stanovnistva, i ispada najbolje da instaliram menadzer 2010. Ima neko torent?

Meni je pre par dana Đura uručio otkaz jer sam tražio da mi poboljša stadion, jebemukolač igramo na njivi, ne može tako! I trt-mrt, 2 dana kasnije OTKAAAAZ.

Dobio sam posao u Wolfsburgu. Grun je odličan golman, vrlo jeftin, preporuka svakome. Dovodim pola tima iz Partizana, jebaće mi švabe majku....

2012. naibolji manageer

2015. pikam sa Marsejom trenutno nije loše

uporedo posle 5 dina u LEveru sad u Totenhemu u 12ici milina, Kuzmanović igračina haha i Jovetić u napadu tamo bio kacam doš'o, doveo superklince koje sam u Lever doveo prethodno (inače osvojili svih 5 sezona U19) dobro gazimo

u fm15 Gianelli Imbula mlad dobre ocene, napredovaće, valja ga dovesti, bar kod mene kida

centaršutevi, meni je kul što su sad uradili da ima dosta centaršuteva sa felšom, ne kao pre, dođe krilni igrač u liniju sa napadačem pa samo oštru loptu, sad i kad je iza napadače šalje odlične lopte (al' jesu ga preterali pada mnogo golova)

Gianelli Imbula

Bio je dobar i prošle godine, box to box mašina.

Paralelno sa Spursima vodim i repku našu, izgubio sam od Portugala kući na Čairu ali sam dobio Jermeniju u gostima, sada sam drugi u grupi igram sa Dancima i Šišcima do kraja. Mnogo me jebu povrede i što ne mogu da nabijem fluidity na taktiku kad sam sa repkom. Inače imamo timče za osvajanje Eura.

Ajde neko ko je skinuo FM2015 da mi kaze koliko zauzima? Nasao sam neke od 1GB, malo mi bese nesto. Skinio sam i izbacuje mi posle nekoliko dana...

malo preko giga bilo cini mi se, radi savrseno

sad gledam torent pise 1.03 GB a folder mi ima preko 3gb, neka magija je odradjena tako da skidaj

aj baci link ako znas odakle si skidao

skinuo sa pokojnog pajret beja 3DM trazi ja sad probao na kickassu nadjem neki 3DM kazu da kresuje tako da stvarno ne znam jbg

e nadjoh nesto preko veze saljem ti na pm

Ne vredi... Isto kao i onaj prosli sto sam imao. Kresuje na kompu, kresuje na laptopu. Kresuje i kod komsije.

Obrišite anti-viruse pa će vam raditi. Al nemojte džabe igrati, ne bi odigro sezonu kako valja da si majka božija

Nereala skroz, doveo sam Jovica iz Zvezde u Partizan za 600 k.

Ne kapiram zasto kresuje...

mozda je stvarno zbog antivirusa ja nemam antivirus

Stavio sam taj folder pod exceptions i ne prijavljuje mi nista...