Prijava

Ne znam za vas al meni se neborjeno puta desilo da procitam neki komentar koji je takva pobeda da je u nekim slučajevima i bolji od same definicije. Mislim da bi bilo lepo kad bi se i ta vrsta kreativnosti nagradila a i kad bi mogli da lupamo minuse za glupe i nepotrebne komentare.

Za. Želim da moji genijalni komentari budu nagrađeni.

Idi na Youtube pa lajkuj kolko oces bem ti nenormalno!
P.S.sad biste mi udarili par minusa na komentar lololololo

Citiracu jednog genijalnog coveka:

Stefan Kostic je protiv

@ Zele B

Kad već spomenu YT ovaj sistem bas fino šljaka tamo. Naj zanimljiviji komentari su pri vrhu dok su smarački, hejterski i sl ili na dnu ili ih ne prikazuju (pogodi gde bi tvoj bio ) Nevidim šta tu ima loše?

@Rosoneri
No comment...

i da moz da vidis ko je stavio da mu se nesto svidja ili ne svidja

nao fejzbuk samo sa hejtom

i avatari stari koji su bili da mogu da se vide na profilima

Milice molim te nauci da pises, tj da kucaš. Palac gore dole ja nisam spomenuo nigde, već sam predložio da već postojeći sistem + - obuhvati i komentare pošto i tu ima dosta kreativnog sadržaja.

Protiv, smece smecarsko! Svi na yt pa se pljujte nacijonalisti ne na vukajliji!!!

NemanjaS

@ Zele B

Kad već spomenu YT ovaj sistem bas fino šljaka tamo. Naj zanimljiviji komentari su pri vrhu dok su smarački, hejterski i sl ili na dnu ili ih ne prikazuju (pogodi gde bi tvoj bio ) Nevidim šta tu ima loše?

@Rosoneri
No comment...

Nevidim?

Nemanja dechko zashto ovo predlazhesh

Slobo kakve bre nacionalnosti o čemu ti pričaš????
Rosoneri nikad nisi imao tastaturu sa kljakavim space dugmetom ?
Milici se izinjavam jer sam pogrešno pročitao i video grešku gde je nije bilo.

A stvarno ne vidim čemu ovolika negativna enrgija? Ne svidja vam se predlog? Ok. Reci protiv. Ovakvo *určenje preko interneta je stvarno degutantno i govori o nekim vašim frustracijama. Popijete nešto, il pojebite... još bolje i jedno i drugo...

Kostiću banuj ga moli te brat!

bas fino šljaka

nisam imao tastaturu koja menja nasa i engleska slova

Kako mi drago sto mi isteko ban da kazem Stefiju koliko je ovo sranje sto kaci na svaku temu. Sva cast Stefane, moracemo sazvakati jos jedno tvoje govno. Dokle prijatelju???

Kostiću banuj ga moli te brat!

Ako baš insistiraš...

Nemanja, pokaj se, zamoli modove da zaključaju temu ili će da padne banjanje.

jell mozete vi ktitori da vidite ko mene prati?