Prijava

Ja sam počeo da čitam Zenicu sveta. Za sada sam pročitao oko pola i jedva sam uspeo da se ne smorim. Hoće li bar malo biti bolje do kraja prve knjige, ili makar u ostalim delovima ima nečega vrednog čitanja?

nema, batali, bolje čitaj ovo

Nekrofilpost

E da malo vaskrsnemo temu...Procitao sam prvu knjigu i citam upravo drugu. Za sada drze paznju...Imal neko ko je procitao sve, pa da baci komentar da li su ostale bolje od prve ili opadaju po kvalitetu, jer sam nabavio 14 knjiga i 4 prikvela, sve u digitalnom formatu... ako nekom treba nek se javi u pevete...

opadaju pomalo. Ali završnica vadi celi serijal. Ko da je nako drugi pisao hehe.

Spajs reci mi sve o završnici u 4 rečeice. Hvala unapred.

zadnja knjiga ti je bitka, bitka, bitka i bitka. I to sve profi opisano. Dzordan malo smarao kroz ostale delove sa likovima, sve neka opasnost a niko ne gine. U zadnjem delu je nepredvidljivo.

To mogu da ti kažem a da ne bude neki spojler.

Nisam baš zadovoljan ali avaj. Ako može još jedna usluga, klikni na moj profil i kad dođeš klikni na dugme prati, značili bi mi da ti ne objašnjavam sada. Hvala svakako šta god odlučio. Pozdrav

Imaću priliku da pročitam lololo

Da podelim zanimljivost sa vama. Robert Džordan je bio prijatelj sa debelim Martinom. Debeli napravio omaž u čast Džordana. Te u Dorni postoji velmoška kuća Jordayne sa grbom zlatnog pera čiji je lord Trebor.

солидна подела брт, хвала на свему!

Hvala brate Šomi, ja tebe već dugo vreme pratim iz off-a, tako da mi tvoja podrška puno znači.

Lol ja sam čitala ovo neđe u osmom razredu, 2009. fazon, ali kod nas je imalo samo pola knjiga iz serijala, pa sam se razočarala mnogo. Jesu izašle ostale, hoću li dobiti kakav kloužr?
/majušni spojleri ahead/
Sad sam doduše i prestala da čitam bilo šta tako da bi me verovatno mrzelo, ali sećam se da se onaj Rand al Tor nećkao oko neke tri ribe koje su sve bile prevrh pičke pa nije mogao da se odluči. Omiljeni lik mi je bila ona plava aes sedai što je odseku od izvora i Galad čini mi se da se zvao onaj lik što je lep baš

Ako vam treba kriticizam jer ne možete da se odlučite da li da krenete da čitate, fazon je kao pesma leda i vatre tj. igra prestola samo što nema ubijanja rendom finih likova toliko često, dakle bajkovitije je

Serijal je završen pre neku godinu ali ga je završio drugi pisac. Džordan odapeo.

Meni su većina ženskih likova šablonski odradjeni. Sve se tripuju da su pametnije od muškaraca i nesvesno ispravljaju krajeve haljina kada su nervozne.

Pa ono, mene je bilo smorilo što su te tri devojke ne sećam se Elejna čini mi se da se neka zvala, uglavnom sve tri su kao podjednako prelepe i prepametne i bukvalno isti broj poena imaju u svemu

Dostojne prvorodjenog zmaja. :D Mali spojler, pojebao ih sve tri.

E jbg sad, sad mi se vise ne cita kad si mi spojlovo to!