Prijava

Ovakve nema niko sig brt kad ih vidiš reakcija je taaaj rad

To to, 4us rej ban i paćoti, i onaj luj viton kod zena one torbice. Zali para ako kupis original.

I bogner jakne hahaha, pola buvljaka u nisu brendirannu jebeni bogner. Xd

Pa kaci deki, ovo je tema za kurcenje, ako imas cime jelte.

Izvinjavam se za kežual ciganjski brk jbg slabo me libo kita da se cimam

Dobre su al u pravu je pseto, premnogo fejkova kod nas, tako da kad platis debelo original retko ko ce da provali.

A realno naocare se kupuju da se kurcis a ne da stite od sunca i onih uv faktora jbg. :)

Ove nemaju okvir, nego taj neki njihov patent veza direktno sa staklom, baš je trip

kao da je pilot u QatarAirways.

Deki ako moze jedno diskretno pitanje da li su zavese pozlacene ili cisto zlato

To to, 4us rej ban i paćoti, i onaj luj viton kod zena one torbice. Zali para ako kupis original.

4us=pacoti, pocecu da ti naplacujem ovo sto te obrazujem

Nikad ja to nisam nosio, meni paćoti ostale upamcene po onim dubokim sto se ovde prve pojavile. Xd

A na ovo sam mislio, zamisli platis 100e i odes na piće a pored tebe 11 mandova nose iste lol

http://www.37.xylimited.com/371070212-3710702122-thickbox/wholesale-discount-paciotti-4us-shoes-cf112ff-paciotti-4us-fashion-shoes-blue-color-fashion-clothes-accessories-and-fashion.jpg

zar nisu te pacoti 25k dinara ili tako nesto? svakako su sabanski modni detalj kolko god da kostaju

Imao sam pacoti u osnovnu kad sam isao. Isto neki brojevi pisali mislim 2k kod kineza da sam platio ako je to ista firma

Eto sad si malo proguglao i više nećeš biti glup u društvu, vukajlija je tebi pomogla sad pošalji 10 pvt kajzenu zaredom...

@pezos uopste nisu sabanske, kao i kod svih marki imas sabanskih i potpuno gospodskih modela. Patike su vrh udobne i kvalitetne i do jaja izgledaju ako ne uzmes neke od ovih gde je marka ispisana fontom 230