Prijava

Znači sve je dozvoljeno osim kritike i ismejavanja jedne religije. Baš bih voleo da mi neko objasni gde je toliki problem bio sa ovim posterom pa da ne samo bude obrisan već i da autor bude banovan zbog "vredjanja i trolovanja"?

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/215437_10100312669629408_5732709_54876346_1717006_n.jpg

Sam naziv teme je pogresan, kako covek ozbiljno da shvati tvoj revolt?

Pa zato sto je to moderatorska koka covjece, ne daju oni da se prica o njihovim opijatima javno. Ua modovi! kajzen je glavni lerdi na balkanu, radi iz njemacke. Ovo je masonska organizacija, bjez odavde!

Обрисан је зато што нема везе с мозгом...
А његово вређање је вероватно било у коментарима, јер колико ја знам нико од модова није верски фанатик...

Ау, ал је критика религије у пичку материну.
Троловање је забрањено у оба смера, јер се много људи наложи и почне да вређа. А код мене нема ''ко је први почео'', него страдају и они који су вређали и онај ко их је намерно навео на вређање, зато што дође и плаче нама после. Сад је он као јако паметан па ће да провоцира вернике и да прави модераторима посао.
Ај да је троловао паметније, да је испровоцирао неке људе које није лако испровоцирати и да се заврши на томе, а не нама да се жали, овако је испао једнако морон и прженица као и ти људи који су га вређали.

А код мене нема ''ко је први почео'', него страдају и они који су вређали и онај ко их је намерно навео на вређање

Колатерална штета 2
Главна улога:
Мулуца 8|

Ja, da sam vernik, bih se uvredio da me ovo uvredilo. Koja kurčeva sloboda govora, samo još nedno smeće u nizu smećeta. Inače, Porfirije ima totalno perveznan izraz lica na ovom pokušaju postera. Jebo je.

...i ja tu uzmem utoku, prislonim mu na vugla i ono pitam ga ''Š'a je pičko?''

ae lock ovo je najgori trol...

Pa tek sam krenuo sa spemom mojne odma lock.

nekad stvarno zavidim moderatorima :) lock!

Mislim da je u uslove postavljanja postera ušlo da su zabranjene uvredljive slike ličnosti. Ako misliš da nije uvredljivo predstaviti nekoga kako šmrče kokain, to znači da nešto s tobom nije ok.