Prijava

Не знам да ли је био овај предлог, али и ако је био, заслужује да се понови, јер је појава ненормално иритантна. Бар мени. Шта сад, сви учествујемо у дискусији и неко се нађе паметан и обрише своје постове, шта? Је л' људе блам онога што су писали? Ајде, капирам да то уради неко ко је пре три године био клинац, типа имао 16 година, сад мало сазрео, са 19, али ово највише раде, бре, неки зрели људи. Не бих да наводим примере, али ето, она ауторка Аурора, која би са својих 40 и кусур година требало да је зрела жена и особа са оформљеним ставовима, стално брише своје постове. Мислим, зашто који курац постујеш ако ћеш да бришеш? Не разумем. Онда испадне да су се људи који су улазили с њом у дискусију дописивали сами са собом.

Дакле, мој предлог је да се онемогући брисање постова, а и њихово едитовање након 24 сата.

Немој боло, аурору дират', њу сме само ЧОВЈЕК.

За.

Ja sam za. Glupo izgleda kada neko treci cita.

Ja sam protiv, zato što je to predložio bivši moderator i što nije otvorio novu temu već neko vrijeme, pa ga Jovičić prestigao. Dokle više vas dvojica da ratujete po forumu?

Za što se tiče brisanja posta . Protiv editovanja . Jer na nekim temam (Haxball konkretno) , editovanje je veoma važno za celu temu .

Odličan predlog. Za.

neka ostane edit jbote...ali da nema mogućnosti za ispravku prethodno napisanog.

Editovanje je potrebno, brisanje treba onemogućiti.
Jedino da modovi mogu da brišu spem.

Ali, kod editovanja bi moglo da se uvede nešto (ja ne znam ni šta ni kako, al viđah to na drugim forumima) što obilježava da je post promijenjen:
"post editovao posljednji put taj-i-taj (ime člana, ili "moderator"), tad-i-tad".

Tako da se zna da je neko mijenjao svoje mišljenje i eventualno pokušavao da zajebe ostale, ili da je mod nešto prepravljao, iz bilo kojeg razloga. Spriječile bi se svakakve zloupotrebe.

A ovo "obilježje" bi moglo da se uvede na isti način i kod brisanja postova, što da ne.

Predlagao sam nešto slično.

Kaizene mislim da bi opcije izmeni i obriši trebalo nekako da se uklone sa zaključanih tema... Ako je tema zaključana, ne bi trebalo ništa da se menja ili briše na njoj, a to može svaki korisnik koji je nekada pisao na toj temi...

Što sam pre neki dan i video da je uradio.

Tako da sam ZA i za ovaj predlog.

Što sam pre neki dan i video da je uradio.

Ok, znači počelo je, pa će biti valjda i od ovog prijedloga nešto.

Da, možeš da otvoriš stranicu za izmenu komentara i da ga promeniš, ali ne možeš da pošalješ promenu.

I kada izbrišeš komentar, on nestane, ali kada refrešuješ, ponovo je tu.

Stefane de su ona ogromna fensi slova? Nekako mi je sve monotono bez toga

Stefane de su ona ogromna fensi slova?

I don't wanna talk about it... :(