Prijava

Uostalom meni čoek sve posle pregleda što ja pišem i kaže Briši ovo. Zato se mora ostaviti opcija. Reko on.

Хахахаха, подржавам чоека!

Како се уопште едитује?

едит мулуца: овако (:

едит Јанковић: Мулуца објаснила лолололо

Drugo- ako je nešto napisano u cilju čitanja tog momenta ne znam zašto bi stajalo za vijeki vijekov i kad odem odavde pogotovo ako su lične stvari u pitanju. Ako je već sajt vlasnik mojih definicija ne mora i mojih privatnih stvari.

ako nesto izjavis na netu, gde svakakvi ljudi mogu to da vide, to vise nije privatna stvar aurora.

Protiv. Oduvek sam voleo Vukjajliju jer mogu da obrisem neka svoja stara sranja, a sad da to ne mogu? Neeee, vala. :)

ako nesto izjavis na netu, gde svakakvi ljudi mogu to da vide, to vise nije privatna stvar aurora.

Uze mi reč iz usta.

Ma ja bih podržala al jebaće me čoek. To su neki trenuci slabosti i tako...

A auroro ako te jebe samo zbog komentara, u kakvoj vi bracnoj zajednici zivite? I ne, ne vrijedjam, nemo se usudis da pomislis!

predlagao je fejz da se ukine brisanje prvog posta na temi, i to podrzavam jer brisati prvi post je prosto nekulturno.

e sad, sto se tice ovoga sto ovde dzimi predlaze, moze to, sto da ne, ako vam je toliko stalo... realno - koga boli kurac da li neko brise svoje postove ili ne? jebiga, oce sada da ti se srusi plafon na glavu ako je neko obrisao svoj post? ali, ako vas to bas bas bas onako frustrira, e onda ako vam to u zivotu toliko znaci, uvedite to... eto. over and out.

Eto npr. ostavi mene čoek i ja ga kumim i molim da se vrati a on kaže- Gledaj šta si pisala po Vukajliji! Ja izbrišem pa mu kažem- Đe? Nema niđe. Vidiš da te volim. Kontaš? Sve za ljubav, džaba je.
Moram na čoeka misliti.

Jebem li ga,protiv sam.Jerbo su mi obrisali poluspem izjavu da podržavam džaneta.

e sad, sto se tice ovoga sto ovde dzimi predlaze, moze to, sto da ne, ako vam je toliko stalo... realno - koga boli kurac da li neko brise svoje postove ili ne? jebiga, oce sada da ti se srusi plafon na glavu ako je neko obrisao svoj post? ali, ako vas to bas bas bas onako frustrira, e onda ako vam to u zivotu toliko znaci, uvedite to... eto. over and out.

E, Лемајић, нисам ЈА тај који је театрално напуштао сајт ономад. :)
Због чега оно беше? Шта ти оно беше толико битно у животу, па си била oзлојеђена? :P

Moram na čoeka misliti.

Ако мораш на чоека мислити, мисли на време. После јебања нема кајања.

Pa nek se uvede da se ne moze menjati originalni post, nego da kad ides na edit, ostane teskt, a ponudi ti se EDIT: (pa ti pisi). A brisanje nek ostane, ali samo da zamolis moda da obrise, jer je glupo da brises i pravis ljude ludima.

dzimi, moja teatralnost je bila zanemarljiva u odnosu na npr. pekijevu. ali, reci mi, molim te, kakve to sad veze ima sa ovim? kontam da pokusavas nekako da me prozoves i saopstis mi da sam jednako jadna kao i svi na sajtu kad krenu da se uzrujavaju zbog necega, jer pobogu zasto se uzrujavamo zbog sajta, ali sada malo mesas babe i zabe, ja sam se smorila zbog sranje defke a ne zbog necijeg posta na forumu (kojeg je taj neko obrisao)....

dzimi, moja teatralnost je bila zanemarljiva u odnosu na npr. pekijevu. ali, reci mi, molim te, kakve to sad veze ima sa ovim? kontam da pokusavas nekako da me prozoves i saopstis mi da sam jednako jadna kao i svi na sajtu kad krenu da se uzrujavaju zbog necega, jer pobogu zasto se uzrujavamo zbog sajta, ali sada malo mesas babe i zabe, ja sam se smorila zbog sranje defke a ne zbog necijeg posta na forumu (kojeg je taj neko obrisao)....

А, па Пекија сам зајебав'о довољно. Тебе нисам. :)=

e jbg, da sam znala da ce ti ponestane materijala, bila bih teatralnija! :( da isfingiram neku uvredjenost i furiozno napustim sajt, a? ;)

Moji stavovi su beton samo mi malo trulo da lik koji otvori temu ZAŠTO SE SRPKINJE PALE NA TURKE i ja ti pisala da to nije tačno i zašto nije tačno i da ta reklama za koju si ti bio ubeđen da je za Srbiju u stvarni nije za Srbiju pravljena nego za hrvatski KONZUM a ti onda
opčinjen izrazom sunećenje izguglao SUNETIZACIJU /ne mogu ti opisati koliko glup i medicinski izraz ali eto ti ne znaš drugačije/ pa prepravio naziv, kao tadašnji moderator, u SUNETIZACIJA MUSLIMANA i ispalo da sam ja sve vreme pisala o muslimanskim kitama. I napisala sam ti da ću zbog tog da brišem postove i jesam.

Ова два зареза у посту су победила!