Prijava

aurora072
Pa ono...jeste jadna tema, al hajd sad.
Ne pada mi na pamet da bilo šta predlažem ovde ali evo iskoristiću priliku da predložim da se uvede na profil opcija Sopstvene 3 top definicije jer bi mi bilo draže kad odem na nečiji profil da vidim šta sam autor ceni a ne koje su mu dobile najviše glasova ili hronološko postrojavanje.
Eto.

evo Aurora je dala po meni i više nego odličan predlog, sve je napisano tako da nemam šta da dodajem.
I tako bi onda mogao svako da se samoreklamira na svom profilu do milje volje, a sve teme sa samoreklamiranjem bi mogle da se pozaključavaju.

slažem se, bilo bi lepo da možemo da stavimo svoje 3 defke na profil naslovnoj stranici.
realno, moje najocenjivanije nisu moje omiljene, možda mi se svidi neka koja je malo slabije ocenjena. :) gazda, razmisli.

+1 što se mene tiče.

jest zanimljiv predlog

Opet ova Aurora briše postove. Sačuvaj bože.

Чекај, јел ме зезаш да је обрисала пост којим је одпочела тему?

Едит: Ништа, схватио.

nije obrisala post :) to sam ja prekopirao šta je ona napisala u onoj temi gde svako predlaže svoju definiciju za naslovnu

Aha, pomislih da jeste pošto ima običaj da to radi. Ništa, onda moj zajeb. :)

i ja mislim da je aurora sve rekla u svom postu :))))))

bruce, misliš na prvu rečenicu u njenom postu? :D

ma nije tvoj zajeb gamby, nego ja ne znam da kopiram da bude link iz te teme pa sam onda ovako kopirao.

Те 3 одабране дефиниције (ако дође до усвајања предлога) би биле фиксне, оно одабрао си и крај приче, или би могле да се мијењају?
Типа, да имаш право сваке недеље по једну да промијениш, или све три, небитно.
Иначе, скроз ми је ок предлог, за у сваком случају.

Ma moraju se menjati, pa i dalje pišeš, jbg. Neko će da reklamira, neko stvarno da stavi ono što ceni. I tako... Uostalom i kad reklamiraš stavićeš ono što misliš da valja a ne ono za šta misliš da je bolje da nisi nikad ni napisao.

pa kad bi moglo da npr svake nedelje promeniš, ili čak i da svaki dan menjaš u svakom slučaju onda ne bi bile potrebne ove teme za samoreklamiranje, nego staviš tir komada koje hoćeš da drugi vide ako ti uopšte neko zaviri na profil i to je to.

Zanimljivo. Ja sam za.

Šta je sa fensi slovima?

Šta je sa fensi slovima?

I don't wanna talk about it.

Bilo bi zanimljivo i ja sam za, a šta će oni autori koji imaju dvije definicije? Njima top 2.