Prijava

Količina gluposti na Vukajliji je premašila sve meni poznate granice, a nagledao sam se raznih genijalaca. Predlažem da se pored dosadašjnih ocena plus, minus i omiljeno uvede i nova "minus, jebem te glupog".

Ovaj potez neće da poboljša kvalitet sadržaja na sajtu ali će barem moći da se napravi razlika izmedju definicja i postera koji zaslužuju minus i onih koje ne zaslužuju da se oči troše na njih.

Da izgleda ovako
-
+
-.-
lolololo

Da li je potrebno da kažem da sam protiv?

Ne znam baš...
To je ko staviti ocenu "direkt za groblje"...

Sve je otislo u kurac. Sta's vise kad ni ja ne gledam postere... Ovo mu dodje kao ono za brisanje.. Mozda bi upalilo u tom slucaju.

То подразумјева неко мирење са судбином да смо отишли у курац, што није готивно никако :)
У том случају било би, ради баланса, потребно ставити и ''одлично, љубим те у курац/пичку'' дугме и да будемо зиљави тотално.

Шерифе, сматрам да си један од бољих аутора овде, ал теме су ти ''сиђи матеро с бојлера, ја сам.''

glupo je, realno. nema nikakav normalan razlog da se stavi ovo. neko stavi defku, možda se trudi da bude bolji, da nauči nešto, i ti mu kažeš: minus, jebem te glupog.

evo moj predlog:
1) +
2) -
3) 0

....i da lepo stoji skor u gornjem desnom uglu defke - npr: 32:4:11 (za manje nadarene: 32 plusa, 4 "nule" i 11 minusa). Izbeglo bi se davanje neracionalnih "ocena" zarad otkrivanja autora. A i malo preciznije bi se videlo koliko ljudi ti je pročitalo defku (one s fejsa i dalje ne bi uzimali u kalkulaciju)...

svidja mi se pored plusa nesto sto rece rici, kao lololo ili skk ili -.-

Mada, da budemo realni, nema nista od toga, dzabe se zamlacujete.

nula je ok. ima dosta defki koje su za 0.

Zavisi sta bi nula predstavljala. Mozda bi to neki citali kao "neutralno", a neki kao "defka ti je nula, kraj".
Nista ni od toga ;)

А да се врати "за брисање"?

A da se uvede UGAZITE AUTORA i to kad pritisne određen broj članova iskoči šutka na lika koji leđi na zemlji a mi ga odozgo šutamo?

А да се врати "за брисање"?

Тај предлог је из неких разлога одбијан до сада. А било би одлично да се врати. Само да култиватори могу да виде ко је означио, па ако је неосновано да му се укине опција.

A da pišete definicije?

transformator

Zavisi sta bi nula predstavljala. Mozda bi to neki citali kao "neutralno", a neki kao "defka ti je nula, kraj".
Nista ni od toga ;)

Pa jebemu lebac ne mora baš nula, može i "N" kao "neutralno", nemo ste bukvalisti!

a da vratimo "ZA BRISANJE"...glupost na sajtu pomera granice...vukajlija nije vise sto je nekad bila od kad svaka susa pravi svoj nalog.. !

@Verbalni
A ti mes dana na vuki, pa te pukla nostalgija? :)

vukajlija nije vise sto je nekad bila od kad svaka susa pravi svoj nalog.. !

I sad da kažem nešto budem šupak.