Prijava

Eto, ako imate nekog komšiju, čiji postupci nisu baš uobičajeni, ispričajte...

Danas slušam jednu od mojih komšinica po ulici kako se dere i psuje po komšiji pored jer je navodno njenim mačkama lomio noge, i na njen krov bacio kesu sa djubretom i tako bacio magiju, pa ona još uvek to ne dira...

A pre par godina novi komšija od preko puta se iz protesta ubo nožekanjom u stomačinu i onesvestio se u dvorištu kad su došli da ga privode, ne znam zbog čega... Imam još gomilu primera, ali me zanimaju i vaši slučajevi...

Uh, moj komsiluk je pun ludaka, ne znam ni odakle da pocnem.
Najvise mi ide na nerve komsinica koja se po celi bozji dan dernja na svoju malu decicu, koji su po mom misljenju i vise no fina deca. Zena je rospija da nema gore a to znaju i ljudi iz celog naselja, jer je toliko tiha...

Pojma nemam šta mi se dešava po komšiluku ali znam samo da me mnooogo nerviraju.

Prekoputa moje kuće je živeo čova koji se nije treznio godinama, bukvalno. I zimi je izlazio na ulicu u potkošulji, tako neke egzibicije... Onda je prestao da pije i posle 35 dana umro.

Imam jednog koji kad dodje leto ne bude kući po ceo dan,ide biciklom do susednih sela,i zviždi,nikada na priča. Stalno bez majice,najcrnji čovek u selu. Bio neko vojno lice,pa puk'o skroz.

pa puk'o skroz

Никад ми није било јасно шта се деси па неко "пукне". . .
Човек живи нормално, потпуно исто као и сви остали, кућа, пос'о, породица, свадбе, славе, текме, саране... и само одједном кврц. Пре неки дан је један мој комшија извршио самоубиство а пре тога је био на кратко у душевној болници. А одвели су га тамо јер је баш тако наједном кврцнуо... Сасвим обичан човек...
Да ли су у питању неки поремећаји у мозгу или нешто слично, зна ли неко нешто више о томе?

Едит: и да ли се још неко, као ја, запита "Човече, то ладно може и мени да се деси"... јер изгледа тако непредвидиво...

Pre će biti da je to postepeno propadanje,a kod osoba koje su usamljene i vode taj osobenjački način života nema ko da primeti te stadijume,i onda kada urade nešto glupo,kaže se da su odjednom pukli. Može ovako? ;)

Не знам, нисам баш сигурна да је у већини случајева тако јер овај је мој покојни комшија до пре месец-два живео сасвим нормалним животом... мада можда то постепено пропадње људи и крију од очију јавности...

Ma psiha više ne može da izdrži pritisak i povuče se u neki odbrambeni mehanizam, štiti se od spoljnih uticaja.

Imam ja komšinicu koju je kresala cijela zgrada a niko joj imena ne zna. Moš' mislit koliko je stidljiva.

Imaš ti ljudi koji izgledaju normalno,a kući siluju sina/ćerku. Od čoveka do čoveka. Da to može da se provali,verovatno bi svi ti pokojni ludaci bil i živi,a pedofili i ostali idioti po zatvorima.

Nemam pojma ko šta radi po komšiluku, ustvari ne znam ni kako se zovu ali znam da stoka što živi u stanu do mene nije koristila vodu i sapun zadnjih 10 godina. Kada uđu u lift usmrde ga toliko da ne može da se vozi u njemu, tako da me još jebu da idem peške kada god vidim da lift stoji na mom spratu jer su samo naša dva stana. A takođe imaju i dva retardirana deteta tj. sada su odrasli- sina i čerku ali koji nisu normalno retardirani nego su retardirano retardirani i idu mi na kurac. Stariji ponekada stoji ispred zgrade ispod nekog drveta koje tu raste i nešto čeka, ne znam šta i zašto čeka ali on jebeno čeka. Avgust četrespet stepeni on i dalje čeka neki kurac.

Imaš ti ljudi koji izgledaju normalno,a kući siluju sina/ćerku. Od čoveka do čoveka.

Tako su mog razrednog iz srednje ove godine uhvatili da je silovao nekog dečka u školi.
A čovek uvek bio opušten, zezao se sa nama, bio kao jedan od nas.

Stariji ponekada stoji ispred zgrade ispod nekog drveta koje tu raste i nešto čeka, ne znam šta i zašto čeka ali on jebeno čeka. Avgust četrespet stepeni on i dalje čeka neki kurac.

AHAHAHAHA! :D

Око мене све лудаци.

Zaboravio sam da su ti isti kreteni kad smo se doselili dolazili stalno da traže neki đavo od nas tj. od moje keve, brašno, kafu, cigare, šećer itd. I tako svaki dan dok nisu pozajmili neku sitnu kintu od ćaleta koju nikada nisu vratili, onda se moja keva iznervirala i oterala ih u kurac jednog dana pa više ništa ne traže. I još samo da pomenem da je stoka u jehovinim svedocima pa mi zbog toga ti njihovi majmuni minimum jednom nedeljno zvone na interfon da me pitaju jel hoću da idem na te njihove jebade, pokušao sam da im objasnim da me ne interesuje, da sam satanista, da urličem na interfon ali ne jebu, i dalje dolaze i ostavljaju mi letke u sanduče mamu im jebem nenormalnu.

Imam ja predsednika kucnog saveta, koji kad je nestala struja, rekao mojoj kevi u prolazu: "Zvao sam Djerdap da pitam kad ce da se vrati struja." lolololo

Tako su mog razrednog iz srednje ove godine uhvatili da je silovao nekog dečka u školi.
A čovek uvek bio opušten, zezao se sa nama, bio kao jedan od nas.

Ja sam bio figurativan,sigurno da je to lično iskustvo mnogo teže.

Imam i ovde komšinicu u zgradi koja teroriše porodicu,pošto ne znam na koga se dere,jedino se njen glas čuje,po ceo božiji dan. A vrata balkona stalno otvorena,celo Mirijevo čuje. Tipa : Život si mi zagorčao , majku ti jebem mrtvu... Obično oko 5,valjda kada dođe sa posla. Sad sam je slušao,pa rekoh da podelim :)

Moj rahmetli komšija udarao jednu mačku.. Savio joj leđa popola, udubljenje napravio kako ju je motkomklepio. Ne znam kako je mačka to preživjela. A i desno oko joj je prutem sjebao, znam da je bila ćorava na to oko.. Bilo ono bijelo na oku.

Stari Mirolaj...
Nosio je stalno najlon na reverima svih odela i košulja, da se ne prljaju.

Kad mu je umrla žena, puna kuća sveta, Vranje je to, pa hrpa nekih običaja oko mrtvaca, svi užurbani i u poslu, dočekuju i ispraćaju uplakanu rodbinu i goste, poslužuju se, smenjuju oko stola na kome je ona ležala mrtva...i tada shvate da njega nema.

Neko izađe napolje, pred kuću i nađe ga kako mrtav 'ladan u dvorištu radi fiskulturu, tj. baš u tom trenutku je radio zgibnjeve na jednoj jabuci koja je imala baš zgodnu granu za to. Onaj nesrećnik ga gleda, ne zna šta da mu kaže, a ovaj 'ladno odradi nekih još 20-tak komada, pa posle nekih vežbica još, uzme pa optrči 20 krugova po dvorištu.
Imao je tada nešto manje od 80 godina.

Kod mog tate je svojevremeno stalno dolazio u tadašnju UDB-u, da mu zovu Hruščova na telefon, pošto je bio ubeđen da UDB-a uvek može da se čuje sa Hruščovom.
Nije da je tu baš sasvim grešio. :-)

Par meseci nakon što sam se ja doselio u novi stan, par ciganskih porodica se doselilo u kuću blizu moje zgrade. Možete da zamislite kako je meni svaki dan. I još prave jebene svadbe svakih par meseci, ne kapiram odakle im onoliko žena u kući jebotebog.