Prijava

Bila to osoba sa kojom bi voleli da popijete piće, da je raščerečite, poljubite, udavite u sonoj kiselini ili jednostavno upoznate da bi videli postoji li u stvarnosti ikakva sličnost sa njenim virtuelnim životom, kontam da vas je neko zaintrigirao barem toliko da biste poželeli da ga/je sretnete uživo i kažete par reči.
Ovde možete izneti svoja mišljenja, pa ajde da se malo nahvalimo i isprozivamo, dosadno mi je.

P.S. Nadam se da ovakva tema ne postoji već.

Evo, za početak, mene opasno iritira pufnica, i to zločesta. Zbog silnih komentara valjda, jebemliga. Nju bih voleo da upoznam, pa kudpuklodapuklo!

Sve dobre ribe sa sajta, bez obzira na velicinu sisa.

gospod bog. najjači lik. :D

Što se riba tiče podržavam, ni ja ne pravim pitanje veličine!

Sad kad malo bolje razmislim, toliko bih osoba želeo upoznati, i to većinom one koje mi se ne sviđaju.

Church pub,mislim da se tako zove. Stekao sam utisak da je neka opasna ribica,pa da se uverim u to. I neke od muških ateističkih članova,da ih nešto priupitam ;)

reservoir doga, jer je tako kul....

I neke od muških ateističkih članova,da ih nešto priupitam ;)

http://lolpics.se/pics/482.jpg

I neke od muških ateističkih članova

Да, драга?

Букснетина, ЏониБК и Ела. Капирам да су готивна екипица. :))

Džimija. Načiču ga u gradu!

Zašto se ovdje još nije jebalo?

Uuuuuuu Doteru tebe sam zaboravio! I ti me opasno nerviraš u nekim situacijama, mada sam čuo da si totalna suprotnost uživo. Verovatno kenjaju.

Urosa da ga vodim na ples ...

Zmia,MarijanaP,Celt i Wojtek mi deluju kul.

Ja bih voleo dupoznam Predražinja. Čuo sam da njega neki članovi i poznaju...

Facufacu, burija i ostale Krajišnike. I Euglenu, uvek sam je zamisljao kao najjeobozovniju ribu na ovom sajtu (jes da više ne dolazi).

Букснетина, ЏониБК и Ела.

Dodala bih moju ribu staklenu i dragu mi kosmopolitu.

Sunglasses, Zmia vise nije ondulator, redukuj spisak :P