Prijava

Samo domaće, samo bahato!

Rakija nije opasna ako znaš da piješ. A ako ne znaš - onda je jedna od najkritičnijih pića poslije vinjaua.

kad bi pio rakiju na svakih sat vremena po jednu čašicu, mogao bi da popiješ 50 litara tako i da se ne napiješ i da ti ne bude ništa. Al ako streseš 10 komada za redom onda jebiga...

Bitno je znati kada da staneš.
Da bude učinkovito, a da se ne ubiješ.

ne zelim da prozivam, ali kod nas u CG mnogo prozivaju Srpske domace rakije i ne vole ih bas, jer se prica da se stavlja svasta da bi se dobilo na kolicini cime se ugrozava kvalitet rakije. e sad, niko nije pricao kako je to opasno ili sta vec, nego samo koliko su govno te rakije.
Licno, nisam probao Srpsku domacu osim mozda nekoliko puta, ali crnogorske rakije jebu realno i prije bi pio domacu nego neki tres iz prodavnice.

Velika glupos' al dobro, šta očekivati od crnogoraca, oni su najbolji u svemu

ja pijem viljamovku takovo druge mi se ne sviđaju, a domaće rakije su uglavnom dobre ali sam navikla na ovu viljamovku i bolja mi je od domaćih.

Bitno je znati kada da staneš.
Da bude učinkovito, a da se ne ubiješ.

Istina, najveća glupost je kurčenje. Neki se kurče i kad se već žestoko razvale oće piju još, i još seru nama "ša ste partibrejkeri, nema stajanja!" i sl.

Ja kad hoću da se NAPIJEM, pijem brzo i efikasno, ali i na vrijeme stanem. Bitno mi je da relativno rano postignem visoku koncentraciju alkohola u krvi, a poslije toga ne moram više ni piti, jer me bez obzira na smanjenje promila još drži dobro raspoloženje od napitosti.

Ne valja ni presporo pit, jer onda u dugom vremenu uneseš tonu alkohola u sebe, ne napiješ se uopšte, ali zato sutra imaš jeben mamurluk, jer jetra ipak mora sav taj alkohol obraditi, bez obzira što se nisi napio.

Ja volim da se ubijem od alkohola ali samo u iznimnim situvacijama, kada mi treba neki ventil da se ispraznim. Tada drmnem litru rakije za pola sata, sva u čaške pa na eks, onda pojedem nešto slatko, pa još pola litre u 10 minuta i onih pola što je ostalo lagano guštam.
E, kad ispijem svu rakiju drmnem jedno 5-6 piva, da nadoknadim vodu. Mogao bih ja i još al mi ne daju. Pederi, licimuri, demuni.

a jest skočimiše, pazi da ti neko ne poveruje :)

Raspitaj se malo ;)

Imaš par autora koji su pili s mojom malenkošću. Ili su bar pokušali.

Al' neću sad da se frljam ciframa, ni ja ne volim što pijem toliko ali kad muka pritjera....

Inače najvolim one domaće, naše, sa Ozrena. Od kupovnih pičim onu viljamovku i lozu, te dvije su vrh.

A jeste li pili kad Gusačanku?

imam ja koleginicu koja bi te pojela za doručak :)
i ja pijem svaku noć ali brate ne toliko...

ja znam samo jedno 3 deca rakije u kratkom roku je dovoljno da se čovjek razvali, pola litre je već hitna, a litra je smrt, tako da skočimišu no shit.

Rekoh da se neću frljati ciframa, da vam ne nabijam komplekse.

Aj me upoznaj sa kolezinicom, da razmjenjujemo iskustva...

Права домаћа ракија се не амбалажира и не продаје се по пијацама, вашарима, продавницама итд... Праву домаћу ракију можеш да купиш једино код људи који пеку за своје потребе па направе и по који литар за продају. Ови што наменски праве за продају иду само на то да добију што више ракије, без обзира на квалитет. Стављају много шећера, па после ракија има мирис супер лепка. Такође не одбацују онај најштетнији део из казана само да би добили количину. Ја сам велики љубитељ домаћих ракија, и од ових куповних пијем само Виљу и жуту осу, ово остало је го курац. Тако да ако хоћете да купите праву ракију за своје потребе, отидните у неко село и распитајте се ко има добру ракију за продају и нема да бринете за здравље. Ракија је пре свега лек :)

ja ti kažem da bi te sredila, žena pije ko smuk svaku noć, ako bude nekad neke prilike oću, što da ne :)

Jebiga, to što naučnici tvrde okačite mačku o rep, znam koliko mogu popit, znaju i jarani koji piju sa mnom.

A ima u onoj temi - KOLIKO MOŽETE POPITI moj post, pa vi vidite.

Slažem se sa Lupusom, odličan savjet za sve koji hoće da se upoznaju sa rakijama.
Ima i tu par izuzetaka ali je većinom brlja za prodaju na pijaci,

Јовичић

ja znam samo jedno 3 deca rakije u kratkom roku je dovoljno da se čovjek razvali, pola litre je već hitna, a litra je smrt, tako da skočimišu no shit.

Ne lupaj Jovičiću. Možda za nekoga ko ne pije ili retko pije.

Јовичић

ja znam samo jedno 3 deca rakije u kratkom roku je dovoljno da se čovjek razvali, pola litre je već hitna, a litra je smrt, tako da skočimišu no shit.

Jesi ga sad šukno.

Ja sam od rakije umro više puta al nikad zapravo.

Realno, kad abi eksiro litru raje pitanje da li bi preživeo. A ovo ako popiješ liju na 2-3 sata ima samo da se prebiješ al nema šanse umres

Највише зависи од квалитета ракије. Ако знаш да пијеш и при томе пијеш праву ракију, можеш да сјебеш литру лагано.

ne znam nikog ko je umro od rakije momentalno...ali znam par ljudi koje je sistematski dokusurila rakija godinama...

Realno, kad abi eksiro litru raje pitanje da li bi preživeo. A ovo ako popiješ liju na 2-3 sata ima samo da se prebiješ al nema šanse umres

Pa ja mislim da je ovo i nemoguće. Možda da se popije za kratko vreme, ali jebiga ne mož litar na eks pa da ga jebeš.