Prijava

Распућин објашњава а талентовани из поста у пост потврђује свој надимак...

Ja sam talentovano glup...ali mi je zao pojedinaca koji ucestvuju na ovoj temi,koji nisu talentovani.

E ja se tu ne računam jer ne učestvujem u temi! :)

Rakija je opasno zajebana. Dva puta sam se otrovao.

Pa kad ne cirkas iz casice nego iz levka.

Скоро сам пио јабуковачу. Лепа.

Bila opasna ili ne, volim da je cirkam ponekad. Ne znam koliko vukajlijaša je imalo priliku da peče rakiju, ali osjećaj je jedinstven. Pogotovo noću. Zima, hladno ubi' Bože, skupimo se oko kazna, na smjenu okrećemo kurblu ( a i mi se okrećemo, čas leđima vatri, čas sprijeda ) , ubacimo koji krompir u žar, cirka se rakija, onako topla, svježa, pucamo neke priče iz djetinjstva, neko prepije, pa se strovali u snijeg, pa se i zapjeva... Jedinstveno.

imam jednog lika u selu od kojeg godišnje uzmem tridesetak flaša... Odu dve flaše za manje vremena nego što sam putovao od sela do beograda kad izađem sa društvom...

Ne mogu da čitam sve... Prava domaća rakija, bez dodatka šećera nije opasna... Ove hemije jebu koliko su opasne... Ako ima metanola dosta dve čašice i 2 metra ispod si!

Imam jednu pričicu. Otišao ugostitelj jedan iz mog kraja u Gornji Milanovac kod nekog lika, čuo dobra je rakija. Došao kod njega! Majstore jel imaš rakiju? Imam kako nemam! Koliko ti treba? 250 litara? Jel imaš? Biće? (kako biće zamisli se ovaj čovek) Ovaj prodavac se izgubi! Ovaj drugi čeka, čeka, đavo mu nedade mira pa ode do garaže! A ovaj razbažuje 97% alkohol sa vodom i dodaje aromu, neki prašak!

Jebite se i ti i ta tvoja rakija, treba da potrujem ljude u kafani... Ja imam sreću pa deda ode u Bosnu, svake godine 150 litara, 47%, ekstra šljiva prirodna, ne boli glava ujutro!

Zar ovde više niko ne pije rakiju?

хахаха одакле извлачите ове теме

Bila opasna ili ne, volim da je cirkam ponekad. Ne znam koliko vukajlijaša je imalo priliku da peče rakiju, ali osjećaj je jedinstven. Pogotovo noću. Zima, hladno ubi' Bože, skupimo se oko kazna, na smjenu okrećemo kurblu ( a i mi se okrećemo, čas leđima vatri, čas sprijeda ) , ubacimo koji krompir u žar, cirka se rakija, onako topla, svježa, pucamo neke priče iz djetinjstva, neko prepije, pa se strovali u snijeg, pa se i zapjeva... Jedinstveno.

Sve nekako ali kako svježarakija da bude topla jebem ti bože majku, prvo peče se kada je napolju minus jebeni i drugo jebena cijev iz kotla valjda ide kroz ledenu vodu pa ili ja nisam dobro skontao ovaj post ili ti mal sereš da si pekao rakiju ikada u životu.

хахаха одакле извлачите ове теме

+1

Sve nekako ali kako svježarakija da bude topla jebem ti bože majku, prvo peče se kada je napolju minus jebeni i drugo jebena cijev iz kotla valjda ide kroz ledenu vodu pa ili ja nisam dobro skontao ovaj post ili ti mal sereš da si pekao rakiju ikada u životu.

Logično je da svježa rakija bude hladna lolo

Mada možda su pili kom

Шљивовица је много опасна, али кад је пијеш код домаћина. У кафани тешко да се може наћи неки квалитет. Углавном разблажују говна па се човјек надува ко жаба од тог срања.

Pa cela priča oko proizvodnje rakije koja nije šljiva se svodi da ti treba mnogo sirovine za gotov proizvod. Suva voćka i dunja i kruška. Nikome se ne isplati. Nema više gde dobra rakija da se popije po kafanama, skoro nigde. Izuzetak su one travarice, lincure, to se može naći

Pa dobro, i kajsije ima dovoljno.

Pio neke dunje i kruške iz male proizvodnje, Perun destilerija beše, do jaja su.

travarice su u sustini loza ili sljiva?

A jel pio neko žoltu, makedonska neka. Pre je bilo po kafanama