Prijava

Mislim da je OX razveden???

Daleko bilo. Važno da si ti gore stavio pederski smajli inače bih te pronašao u gradu. Znam kako se zoveš i da imaš bradu.

Ox šta ti misliš o ženama? I odmah nam kaži da li tu ubrajaš i svoju?

O ženama ne mislim ništa, to je vrlo neodređeno pitanje. Kao kada bi me neko pitao šta misliš o fudbalskim klubovima? Kojim klubovima? A o svojoj ženi mislim sve najbolje, i za sve to imam dokaze.

Šta, pak, mislim o ovoj temi (pre svega o tački 1 uvodnog posta), objasnio sam par strana ranije opširno.

Važno da si ti gore stavio pederski smajli inače bih te pronašao u gradu

:)

Caro, piši testament! lolo

1. da ih jako malo stvari uopšte zanima - osim njihove profesije (bilo to posao ili studiranje), momaka, tračanja i priča rekla-kazala, krpica, šminke i ostalih stereotipnih ženskih stvari.

2. Da su žene uslijed manjka interesovanja, (NE uslijed manjka inteligencije) u 90% slučajeva manje opšte-obrazovane od muškaraca, tako znaju dakelo manje o politici, sportu, filmu, muzici, kulturi, nauci, i svemu ostalom što ne spada u kategorije koje sam naveo pod 1.

3. Da žene vode mnogo dosadniji život od muškaraca, jer ne učestvuju u mnogim kreativnim i rekreativnim aktivnostima koje muškarci redovno upražnjavaju.

Sve ovo definitivno vazi za veliki deo devojaka, ali i veliki deo momaka ispod 20 (recimo, nije stabilna granica).

Ovo sve vazi za matorke!