Prijava

Šta volite kod vaših "predsjednika" gradova, a šta ne?

Meni ovaj debil Zgradoljub Davidović toliko ide na živce, da to nije normalno.

1. Čovjek pokušava da zabetonira čitavu Banjaluku. Izgleda da mu je to neka jebena misija. Svaki komadić zelenila koji postoji u BL polako nestaje, a zgrade niču i na mjestima gdje su bile bandere. Naravno, od parkinga ni traga, ni glasa. Ko je iz BL, primjetio je zgradu koja se trenutno pravi preko puta pekare Manja, kod Venecije, sa tri strane je okružena ulicom, pa vjerujem da će ljudi ili parkirati po krovovima okolnih kuća.

2. Ulice. Navodno sve pare od parkinga idu u održavanje puteva, a ja u zadnjih, ne znam ni ja koliko, nisam vidjela da je neka jebena rupa zakrpljena. Nedavno su radili kanalizaciju u jednoj ulici u kojoj moraš biti puno dobar vozač da bi izbjegao rupeštine, i svi smo očekivali da će je presvući novim asfaltom. Ali ne, samo su je još gore zakrpili, pa sad kad ta strana ulice fino potone, imaćemo dva jebena nivoa, iliti jednu veeeeeeeeliku rupu.

3. Vrbas i kanalizacija. Kanalizacija onih novih zgrada kod Venecija mosta, prolazi tačno pored njega. Kad se pusti "u promet" neće biti moguće preći most sa te strane ulice. Jebo te, pa ionako smrdi u tri lijepe, a oni samo dodaju još više govana. Non stop seru i jedu govna kako će se praviti kolektor, a od toga nema ništa. Ko što je jedan novinar napisao: "Vrbas u Banjaluku ulazi kao krajiška ljepotica, a izlazi ko baba sera". Tačno da tačnije ne može biti.

4. Kastel. Idioti čekaju da se skroz sjebe pa će ga ili srušiti i napraviti zgrade ili prodati da bi se napravio hotel, kazino i tak te pičke materine (bar je trebalo to biti, ne znam jel to odobreno). Vlasnik Kazamata je ionako već prisvojio jedan dio. Npr ne dozvoljava da se parkira na Kastelu. Redovno pričaju kako vandali uništavaju ogradu oko Kastela, koju su postavili da mu se ne može prići. Naravno da je uništavaju. I ja bih. Samo jauču koliko je skupa ta ograda. Pa da su bar počeli da ga sređuju, dio po dio, ne mora sve odjednom, ali gamad neće.

5. Kocerti i dešavanja. Tehno zabranjen, rok se još nekako provlači. Na jedvite jade. Festival BL Rock Open Air je otkazan jer grad nije htjeo da pomogne, ali kada treba dovesti drečaljke i pjevaljke to se uvijek finansira.

6. U centru umjesto onakvog finog Petar Kočić parka, napravili jebeno pojilište za konje. Naravno, pola drveća što je tamo bilo je posječeno. I onaj Lokva park. Samo da su renovirali stari bazen što je bio i ostavili sve one sprave što su bile (to je bilo prije vojno igralište) imali bi 10 puta veću posjetu nego u onom jebenom plićaku. Naravno, većina drveća je i tamo najebala.

7. Ima još puno toga, ali mi se ne da više pisati, i ovo je previše.

Jovičiću, javi se. :)

Није мој, ал је најдражи.. Креуме, идолу!!!
http://zeljko.kerum.hr/wp-content/uploads/2009/05/kerum-zavrsni2.jpg

Moj gradonačelnik:
http://www.sumadijapress.com/UserFiles/Image/Sumadija/verko%20vreme.jpg

je sagradio ovo:
http://static.panoramio.com/photos/original/38154804.jpg

U gradu koji nema ni bioskop. Grad koji zovu "dolina gladi".

DOBRODOŠLI NA GROBLJE!

ahahhahahahahaahha

То Месо и Верко је идол, имам његов аутограм, смаро сам га на неком ручку са пословним партнерима у оном КГ одмаралишту на Копу лолололо

А ово за биоскоп - Ни "Шумадија" више не ради?

hahahahaahaha...znao sam..jos kliknem rifresh

А ово за биоскоп - Ни "Шумадија" више не ради?

Radi "Dom samoupravljača", takoreći šuntavo pozorište koje se na ove domaće blokbastere tipa "Montevideo bog te video" transformiše u bioskop, da i domaća raja vidi neko platno pred očima. Lolčina :)

Radi "Dom samoupravljača", takoreći šuntavo pozorište koje se na ove domaće blokbastere tipa "Montevideo bog te video" transformiše u bioskop, da i domaća raja vidi neko platno pred očima.

Isto je bilo u Sremskoj Mitr. zatvorili su kino, al je Mojtevideo bio u pozorištu.

Radi "Dom samoupravljača", takoreći šuntavo pozorište koje se na ove domaće blokbastere tipa "Montevideo bog te video" transformiše u bioskop, da i domaća raja vidi neko platno pred očima. Lolčina :)

Е јебига пропао вам град откад сам ја отишао :) Али мени је Крагујевац и даље појам града по мери човека. Јебеш Београд, јебеш све, кад је Крагујевац оно, не мош речима да га опишеш!

Aman ljudi, ne interesuju me slike bivših i sadašnjih, nego šta mislite o sadašnjem. Jel valja nekom kurcu ili ne....

kod nas je ovaj Đilas....nemam šta da kažem više....osim da ga treba obesiti za muda...na sred Terazija..ili bar na Trošarini...

О садашњем к'о о Дејану Цукићу.

Ovoj Čanak je gora guzica od svih u Vojvodini.

Јеби га. Нису сви Сава из Кекинде.

http://www.vijesti.me/slika-519x316/vijesti/mugosa-izdavanja-kuca-marezi-zaradi-96-000-eura-slika-10646.jpg

Из владајуће странке, наравно. Бахат, зову га и подгорички шериф. Краде као и сви, али за разлику од других нешто и даје. Учинио је да Подгорица заличи на град. Нити сам присталица политике његове партије, нити сам луд за њим, али кад се погледа колико је тога направио за ово вријеме док је градоначелник - свака му част. Способан је човјек и није нечија марионета.

@messalina Јеботе, ђе је овај атлетичар? Који је то град?

Moj je Saša Vučinić, jedan fini gospodin, raja takoreći, koji je šućur Alahu s dva l, popravio njegovu materijalnu situaciju i to malo, tek onako beznačajno s obzirom koliko još misli, radio kao pica majstor u jednoj mali piceriji u centru grada u kojoj rado odvedem svoje muslimanske prijatelje jer ne služe svinjetinu pa nema bojazni.