Prijava

На многим форумима постоји листа чланова чије постове не желимо да читамо. Да ли је могуће да се тако нешто уведе на Вуки, али да се још убаци не читамо дефиниције тог аутора? Вероватно свако од нас има неког чије дефиниције и постове не жели да гледа па ако може ово да нам се омогући.

e, onda to više nije demokratija!

kako misliš da pratiš temu, ako ne vidiš postove dvojice ili trojice učesnika, leba ti?

Ако не желиш да их гледаш немој да их гледаш, толико је глуп предлог да ме заболела глава...

kako misliš da pratiš temu, ako ne vidiš postove dvojice ili trojice učesnika, leba ti?

Можда неког не занима мишљење тог другог?

e, onda to više nije demokratija!

Па што није? Једноставно ако мислим да неко нема шта паметно да каже, ставим га на игноре листу...

Nastala bi zbrka na forumu. :p

da, ali tako onda izražavaš hejt prema nekom autoru i omalovažaš ga time...navući ćeš hejt i njega i njegovih virtuelnih drugara sa sajta...

ne zanima te šta ja mislim. staviš me na ignor. ok.

ali te zanima šta misli gamby.

gamby uđe u diskusiju sa mnom, većina njegovih rečenica se odnosi na moje.

kako ćeš jebeno moći da pratiš o čemu se govori?

Можда неког не занима мишљење тог другог?

Sta ako je otvorio temu i samo njih trojica pisu. Sta ako igrnorises Jovicica, neces imati pojma o cemu se radi na temi..
I mene neki ljudi nerviraju ali to ne znaci treba da ih ignorisem, jer im defke jebu..

Ne valja ništa. Ako si imalo čovjek, možeš ignorisati bez tehničkih pomagala.

Па неће нико да игнорише Јовичића или тако неког...

Zamisli situaciju.
Osoba A: Ja mislim da treba uvesti besplatno zdravstvo za sve.
TI: Brate, u pravu si, pravda i zdravlje za sve!
Osoba B: Ne, treba ukinuti to zdravstvo, i ubiti sve kaluđerice i Jevreje.
Osoba A: Jedi govna, idiote!
TI (nesvestan posta osobe B): Šta ti meni jedi govna. Napuši se... itd.

Па људи, стоји да је он оставио пост, али је скривено то што је он написао...

gamby
DŽANKI!

Кад смо већ код Џанкија, ја мислим да би њега пола форума игнорисало, осећао би се усамљено на сајту. :))

Bio je već sličan prijedlog, mrzi me da tražim. I tad je naišao na isto oduševljenje.